Neler yeni

Güncel Ra1nUSB jailbrek aracı varsa atabilirmisiniz

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir kaç videodan link bulup indirip flasha kurdum usb ile başlatıp açtım fakat kurulum ekranında hata verip ilerlemiyor apple logosu gelmiyor , varsa eğer yapabileceğim güncel bir link atabilirmisiniz ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bunun yerine hackintosh kurmanı öneririm. Kurmama nedenin var mı bilmiyorum ama önerim bu yönde benim. Karar senin tabi.

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tamamı ile MacOS olmasını istemiyorum . Windows dosyalarımın kayıtlı durması gerekiyor . Tam olarak ne oluyor açarmısımız hackintoshu nasıl yapılır nedir

Execula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Hatanın fotosunu atar msın? 2gb’lik flash bellek gerektiren versiyonu deneyebilirsin

flowest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

resmi sitesi.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. kernel panic vermiş. efi klasöründe uyumsuz bir kext veya tik işaretli/kalkık. Sistem işlemci modelinizi öğrenebilir miyim?

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Intel(R) Core(TM) i7-9750H CPU @2.60GHz

Execula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Ben de yasaklı işaretine kalmışım. Sonra fark ettim ki siyah ekrandan sonra usb 2.0'a girişine güç gelmiyormuş. Usb 3.0'a takıp dene istersen. Bir diğer seçeneğinde amd için olan kurulum dosyasiyla denemen. Intel sistemde hata alanlarin amd kuruluma denemesini söyleyen bir video görmüştüm araştırırken. Bunların haricinde BIOS ayarlarını yaptın mı?

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben de yasaklı işaretine kalmışım. Sonra fark ettim ki siyah ekrandan sonra usb 2.0'a girişine güç gelmiyormuş. Usb 3.0'a takıp dene istersen. Bir diğer seçeneğinde amd için olan kurulum dosyasiyla denemen. Intel sistemde hata alanlarin amd kuruluma denemesini söyleyen bir video görmüştüm araştırırken. Bunların haricinde BIOS ayarlarını yaptın mı?
USB Fat32 mi olacak NTFS mi?

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Onunla önemi yok. .img dosyasını yazınca zaten gerekli formata ceviriyor usb'yi
Ama bir türlü gelmiyor bende boot olmuyor 2 gblik dosya resmi siteden indirdim 16 gblik flaş bir türlü olmadı AMD Athlon XII işlemci var

Execula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Ama bir türlü gelmiyor bende boot olmuyor 2 gblik dosya resmi siteden indirdim 16 gblik flaş bir türlü olmadı AMD Athlon XII işlemci var
İşlemcin eski baya, olmamasını normal karşılamak gerekir. Dediğim gibi bios ayarlarını yapmadıysan onları yap. Olmuyorsa uğraşmayın derim.

codec2001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
bende dediğiniz hatada kaldım bios ayarları nasıl olmalı

Execula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Konu Dışı:

bende dediğiniz hatada kaldım bios ayarları nasıl olmalı

Hocam ra1nusb install videolarında gösteriyorlar hepsini. Bi göz atın o videolara. Bütün ayarlar olmayabilir sizin BIOSda. Bulabildiginiz ayarları değiştirin

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. özelden iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim. 0535 463 01 78 whatsapp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. telegram da. @trankobuskas

Tips
Tips
Üst Alt