Neler yeni

Geliştirici Hesap İstediği Sürüme Geçebiliyor mu ?

sk.sukru

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Başlıkta da belirttiğim gibi ekranım kırılınca otomatik güncelleme yaptı geri dönemedim geliştirici hesabı alabilirim jailbreak kullanma şansım varmı alırsam ?
jailbreak tr'nin değerli kullanıcıları bana yardım eder diye düşünüyorum :)

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Başlıkta da belirttiğim gibi ekranım kırılınca otomatik güncelleme yaptı geri dönemedim geliştirici hesabı alabilirim jailbreak kullanma şansım varmı alırsam ?
jailbreak tr'nin değerli kullanıcıları bana yardım eder diye düşünüyorum :)
Su an hangi sürümdesiniz..?

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
geliştirici hesabı ile apple teknisyenlerinin kullandığı programı bulup o programla ios 9.3.5 e dönebilirmiyiz demek istiyor ?

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
geliştirici hesabı ile apple teknisyenlerinin kullandığı programı bulup o programla ios 9.3.5 e dönebilirmiyiz demek istiyor ?
PurpleRestore denilen yükleme aracından bahsedilmiş fakat o iş sadece programı indirerek kurup ileri ileri demekle olmuyor, olsa hayat çok kolay olurdu herhalde 😂

O tarz Apple'ın kendi içerisinde kullandığı tonla program ve uygulama var. PurpleRestore ve SwitchBoard en yayılmış olanları. PurpleRestore denilen program sizin dediğiniz işe, cihaza istenilen sürümü imza gerekmeksizin yüklemek için yarıyor. Fakat mesele uygulamanın kendisinde değil. Bu uygulamanın bu işlemi yapabilmesi için Apple'ın DNS'lerine bağlı olması gerekiyor, ve bunun da tek yolu Apple Store'da firmanın personeller tarafından sisteme bağlanmış olan cihazlarda bu programı çalıştırmak (bkz. ). Oraya da her "gidip şunu yükleyeyim" diyeni almıyorlar, normal insanları geçtim, çalışanların bile gidip "yükleyeyim hadi" diyemeyeceği bir durum bu 😂 Kim bilir kaç üstten, kaç kere onay alınıyor ve uygun görülürse yükleme işlemi yapılıyor..

Şimdi konu sahibi arkadaşımızın sorusuna dönelim, ne yazık ki şuan geri dönme gibi bi şansınız yok. 12.1.1'de beklemeniz ve jailbreak gelmesi için umudu kesmemeniz gerekiyor.

Apple'ın kendi içerisinde ve Apple personellerinin kendilerinin kullandığı uygulamalar ve programlarla ilgili bilgiler :
-
-
-
-
-

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt