Neler yeni

Tweak GameGem

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@kurtkuzu her kullanmak istedğimde reboot etmem mi gerekiyor yoksa ben kurma işlemini yapamadım mı?

C

clkgkmn

Guest
Uygulamayi kullanmak istediginde reboot yapiyosun ve electra'yi actiginda tweaks yazan yeri kapat jb aktif yap o sekilde kullanan ( daha once kullandigimda bu sorun olmuyordu ama simdi kullanmak istedigimde bu sekilde yapiyorum bende )

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

Uygulamayi kullanmak istediginde reboot yapiyosun ve electra'yi actiginda tweaks yazan yeri kapat jb aktif yap o sekilde kullanan ( daha once kullandigimda bu sorun olmuyordu ama simdi kullanmak istedigimde bu sekilde yapiyorum bende )
Bunu ne için yapıyoruz ? Ben ne aratsam hep "0" çıkıyor ?

Son düzenleme:

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben de öyle yapıyorum da sürekli programı kullanmak için reboot yap sonra tekrar yap jb yap tekrar felan çok saçma bir yöntem. Ücretli bir uygulama için daha iyi bir çözüm sunması gerekirdi.

yalandunya241

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben de öyle yapıyorum da sürekli programı kullanmak için reboot yap sonra tekrar yap jb yap tekrar felan çok saçma bir yöntem. Ücretli bir uygulama için daha iyi bir çözüm sunması gerekirdi.
Reposunda daemon unloaderi yukleyip tekrar kaldir new term2 yi açıp /Applications/iGameGuardian.app/loader &
/Applications/iGameGuardian.app/gg_trigger & yaz aktifken de kullanabilirsin ama riskli diye yazmış

Shadowind

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Ben 10.3.3 üm bilmiyorum o yüzden reposundan bakayım hemen cevap atatım hocam.
Mesaj düzenlendi:

İos 11 için gameplayer çıktımı dostum ?
Komik bir şekilde *** reposundan indirdim ve en yeni versiyon olarak 9.x denilmiş ama sorunsuz çalışıyor bende 11 de de denemekte fayda var.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@yalandunya241 teşekkürler cevap için. Siz yazdıktan sonra sitesine baktım. Bu yöntemle bir sıkıntı çıkarsa geliştirici yardım da etmiyormuş. Riskten kastı ne bilmiyorum, belirtmemiş ama yine de riske girilmez.

Shadowind

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Çalışacak duruma gelince mesaj atarısnız hocam

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Konu açmak istemedim burdan bilen çıkmazsa açacağımda,bazı oyunlarda (örnek Mobile Legends:Bang Bang) uygulamayı sil yüklede yapsanız aynı hesap açılıyor.Game Center hesabını değişsenizde sonuç aynı.Bunun için bildiğiniz bir tweak var mı? Telefonu tamamen sıfırlayınca yeni hesap açılabiliyormuş.Başka türlü bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Shadowind

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Ben bir tane biliyoeum hocam adını atarım şimdi
Mesaj düzenlendi:

Icon Tool dur herhalde

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@SuvariBurak eğer oyun cloud yedeği alıyorsa kaldığı yerden devam eder. Cloud ayarlardan yedeği kapatın veya silin olması lazım.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben bir tane biliyoeum hocam adını atarım şimdi
Mesaj düzenlendi:

Icon Tool dur herhalde
Deneyeceğim hocam

@SuvariBurak eğer oyun cloud yedeği alıyorsa kaldığı yerden devam eder. Cloud ayarlardan yedeği kapatın veya silin olması lazım.
Yok hocam öyle değil oyun online bir oyun zaten , büyük ihtimalle cihazı sıfırlayınca telefonun kimliği değişiyor,uygulamada bunu görünce başka cihaz deyip yeni hesap açıyodur tahminimce

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@SuvariBurak online oyunlar kendi serverlarında da tutabiliyorlar oyun geçmişlerini, ama genelde yeni oyun açtığınızda sorması lazım eski kayıtları yüklemek istermisin diye. Yüklemezseniz sıfırdan başlar. Bazı oyunlar sizin söylediğiniz gibi başına buyruk kendi kendine eski kayıttan başlayabiliyor.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Gamegem iOS 11.3.1 için ne zaman güncelleme alacak bilen varmı bu konuda

akova61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
gamegem i 11.3.1de çalıştıranvar mı arkadaşlar

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOS 11.3.1 de total matches 0 hatası veriyor sorunun 2 uygulama arasında geçiş yaptığımız için diğerinin arka planda çalışmayı durduğunu düşünüyorum sırf bu uygulama için jb yaptım bende

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iOS 11.3.1 de total matches 0 hatası veriyor sorunun 2 uygulama arasında geçiş yaptığımız için diğerinin arka planda çalışmayı durduğunu düşünüyorum sırf bu uygulama için jb yaptım bende
Hocam gamegem komple sil fizlada arat çıkan gamegem tüm kalıntılarını sil sonra telefon kapat aç ,Electra tweak tıkı kapalı şekilde etkinleştir, gamegem sitesinde Deb Dosyası var bir alt sürümünü indir kur iOS 11.1.1 de ben öyle yapıyordum iOS 11.3.1 denemedim sen dene istersen

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam gamegem komple sil fizlada arat çıkan gamegem tüm kalıntılarını sil sonra telefon kapat aç ,Electra tweak tıkı kapalı şekilde etkinleştir, gamegem sitesinde Deb Dosyası var bir alt sürümünü indir kur iOS 11.1.1 de ben öyle yapıyordum iOS 11.3.1 denemedim sen dene istersen
Deniyorum

JrRocklaz89

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Gemegem monster fishing de denendi çalişıyor3825FDAA-70CD-4063-984A-A092DB04CE0B.png

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim çok teşekkür ederim denedim oldu çatır çatır yaptım
Bigboss reposundan güncel sürümü indirdim 1.5 olanı yani sen adamsın yeni konu açmayı düşünüyorum

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gamegem iOS 11.3.1 sürümünde denendi çalışıyor

Tips
Tips
Üst Alt