Neler yeni

FutureRestore Şimdilik Kullanmayın

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Succession'u kullanırsak bu sorun kalkar mı ? Mantıksız bir soru ama sormak istedim :D

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Succession'u kullanırsak bu sorun kalkar mı ? Mantıksız bir soru ama sormak istedim :D
Onunla restore edebilirsin sorunsuzca 👍 İleri de bir sorun olmaz. En azından yapanlar memnun kaldı.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu sorunu yaşayan sitemizdeki üyelerimiz @Harununalofficial ve @wiz4rd Daha önce hiç, 12.1.1 beta 3 ios Sürümünü kulladınız mı? 12.1.1 beta 3'den ios 12.x.x sürümleri arasın da geçiş yaptınız mı ?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mantıksız bir soru değil, ama Succession cihazdaki Sep dosyasını tamamen değil kısmen restore ediyormuş, yani Succession kullanarak bu sorunu çözmek pek olası görünmüyor.

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu sorunu yaşayan sitemizdeki üyelerimiz @Harununalofficial ve @wiz4rd Daha önce hiç, 12.1.1 beta 3 ios Sürümünü kulladınız mı? 12.1.1 beta 3'den ios 12.x.x sürümleri arasın da geçiş yaptınız mı ?
12.1.1 beta 3 hiç kullanmadım

Çok önceden ios 11 den ios 12.1.2 ye geçmiştim odur budur bu sürümdeyim

Futurerestore yapmıştım 1-2 sefer ama çok önceden

Başka sormak istediğiniz varsa buyrun

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Harununalofficial teşekkürler, bu sorunun sadece, cihazın da bir kere bile olsa, 12.1.1 beta 3 kullanıp, 12.2 Sep'le restore edenlerin yaşadığını yazan bir kaynak okuduk, emin olmak istedik. Soruna bir çözüm bulunursa size haber edeceğim merak etmeyin.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben 7 nisan'da restore yapmıştım bugün itibariyle 15 gün geçti anlatılanlar gibi bir sıkıntı yaşamadım bakalım önümüzdeki günlerde nolur :)

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@hknst hangi sep dosyasını kullanarak FR yaptınız ? Hangi sürümden Hangi sürüme geçiş yaptınız, cihaz modeli nedir ? hiç 12.1.1 beta 3 kullandınız mı?

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
12.2 sep'i kullanmışımdır 3utools ile yapmıştım. 12.1.1b3'ten tekrar aynı sürüme yaptım, cihazım 6s+ betacıyımdır :) 12.1.1b3 :B

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.2 sep'i kullanmışımdır 3utools ile yapmıştım. 12.1.1b3'ten tekrar aynı sürüme yaptım, cihazım 6s+ betacıyımdır :) 12.1.1b3 :B
Cihazın da ekran kilidi var mı ? Son 1 / 2 gün içerisin de cihazını hiç kapatıp açtın mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ekran kilidi var. Hayır hiç açma kapama yapmadım.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ekran kilidi var. Hayır hiç açma kapama yapmadım.
Büyük ihtimalle sen de yaşıyacaksın bu sorunu, cihazına mutlaka Nonce ayarla ve iphonebul kesinlikle açık olsun.

Riske atıp denemek istersen cihazını kapatıp açabilirsin :))

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tamam deniyorum :)
Mesaj düzenlendi:

Oldu :D kapanıp açılıyor.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tamam deniyorum :)
Mesaj düzenlendi:

Oldu :D kapanıp açılıyor.

Konuyu takip edenler için ; @hknst üyemiz 12.1.1 Beta 3 sürümden 12.2 Sep kullanarak Fr yapmış ve bugün 15.gün cihazını açıp kapattıktan sonra aynı sorunu yaşamaya başladı. şimdi cihazının kilidini açtığın da cihazı kapanıp açılıyor. Geçici çözüm için 12.2 sep kullanarak Fr yapmayı deniyor. sonuçları paylaşacak.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hiç sorma hocam denemediğim şey kalmadı uğraşıyorum hala

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Evet arkadaşlar dün denedim ve gece 4lere kadar @Kenan___ hocamla restore için uğraştık en sonunda Fr ile yaptık ve kurtuldum şu an ekran kilidi ve touch idi devre dışı herhangi donma yok :D

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 12.2 den 12.1.1 beta 3 e geçiş yaparsam bu kilit açma sorununu yaşar mıyım.
shsh2 kaydım mevcut

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Geçebilmek için nonce ayarlaman lazım o da 12.1.2'ye kadar geçerli. Bu sürüme kadar nonce ayarlayabilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt