Neler yeni

Çözüldü Future Restore Nedir? (Soru)

sk.sukru

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Future Restore görüp duruyorum mesajlarda anlayamadım internettede yazmıyor bi yardımcı olun ya kötü bişeymi
(Yeni İphone Kullanıcısıyım Kızmayın Artarda Konular Açıyorum Diye)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Future Restore görüp duruyorum mesajlarda anlayamadım internettede yazmıyor bi yardımcı olun ya kötü bişeymi

Sürüm imzaları kapanmadan önce shhs kaydı alıyorsun mesela iOS 11.2.1 aldın ve geliştiriceler FR yapmak için olanak sağladı imzalar kapansa bile futurerestore ile o sürüme dönebiliyorsun

sk.sukru

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm imzaları kapanmadan önce shhs kaydı alıyorsun mesela iOS 11.2.1 aldın ve geliştiriceler FR yapmak için olanak sağladı imzalar kapansa bile futurerestore ile o sürüme dönebiliyorsun
Teşekkür Ediyorum Gerçekten Hiç Aklımdan Geçen Şey Değilmiş

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Futurestore işlemi nedir arkadaşlar biraz açıklamış uygun olan sürümler arası geçiş yapmakta denebilir ve nasıl yapılır buradan kontrol ederek tam olarak ne olduğunu anlayabilirsiniz.
iOS 11.1.x Restore (SHSH Kaydı İle)
Bu anlatım 11.1.x sürümleri için 11.3.1 içinde çıktığı zaman konu açılıp detaylı şekilde anlatılacaktır.

Son düzenleme:

Burakk__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar şuan ben ios 12.0.1 deyim. Shsh kaydım yok bu yöntemle shsh kaydımı alabiliyormuyum bulunduğum sürüme ? Yanlış mı anladım ben ?

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar şuan ben ios 12.0.1 deyim. Shsh kaydım yok bu yöntemle shsh kaydımı alabiliyormuyum bulunduğum sürüme ? Yanlış mı anladım ben ?
İmzası açık olan sürümlerin shsh kaydı alınır.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Burakk__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İmzası açık olan sürümlerin shsh kaydı alınır.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
EyvAllah kardeşim sağol. Peki şuan bulunduğum sürümün shsh kaydını alamam değilmi eskiden yapabiliyorduk galiba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt