Neler yeni

Fortnite Jailbreak Hatası

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selam millet. Canımı sıkan bir konu var. Fortnite oynamak istiyorum fakat cihaz jailbreakli olduğu için oyun başlayınca atıyor direk burda olduğu gibi. Fortnite bypassı denedim, liberty lite tweak denedim hiçbiri işe yaramadı. Lütfen yardım edin6CE7B214-F653-4A56-BF77-75EBB884343F.jpeg

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Dostum ilk olarak fortnite'ı silip ardından bypass'ı tekrar kurmayı dene

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum ilk olarak fortnite'ı silip ardından bypass'ı tekrar kurmayı dene
Şuan içim silme şansım yok. Evde WiFi olmadığından telefonumun interneti ile indirdim ve kotam bu sefer yetmez maalesef

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dostum NoSubstitute (Electra) dener misin bi? Bigboss reposunda

Cadde19

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Varsa çözümü bende öğrenmek isterim.

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
NoSubsitute (Electra) tweakını kurup ayarlardan tweake girip Kill Substitute in: tıklayıp oyunu bul aktif edip dener misin dostum
Ustam onu da denedim hiçbir türlü kabul etmiyor. Banka uygulamaları bile atlatılırlarmış bir tane oyunun atlatılamamasıvçok ilginç

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
aynı sorun bende de var yardımcı olabilecek yokmu ?

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sayın adminler sizin bir çözümünüz yok mu?
Mesaj düzenlendi:

Yardımcı olur musunuz hala cevap gelmedi 2 günlük konu

Son düzenleme:

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Site bir işe yaramaz tırt, iyi günler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Site bir işe yaramaz tırt, iyi günler
Yukarıda zaten denenebilecek yollar yazıldı eğer denediyseniz ve çözüm olmadıysa başka önerebileceğimiz çözüm yolu yok. Bunca emeği göz ardı edip tırt demeniz hoş olmadı. İyi günler.

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yukarıda zaten denenebilecek yollar yazıldı eğer denediyseniz ve çözüm olmadıysa başka önerebileceğimiz çözüm yolu yok. Bunca emeği göz ardı edip tırt demeniz hoş olmadı. İyi günler.
Yukarıda ki mesaj da size binaen ^sayın adminler^ yazdım değil mi, o mesajdan sonra bile ilgilenilmedi. Eğer çözüm bulunmadıysa, bir tane Adminin ^başka çözüm bulunamamıştır, konu kilit iyi günler^ demesi yeterliydi. Sizin böyle yapmanız gerekir değerli admin. 2 gündür konuyla ilgilenmeyip, ben öyle yazınca sizin hemen gelmeniz çok muktedir bir olay.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Yukarıda ki mesaj da size binaen ^sayın adminler^ yazdım değil mi, o mesajdan sonra bile ilgilenilmedi. Eğer çözüm bulunmadıysa, bir tane Adminin ^başka çözüm bulunamamıştır, konu kilit iyi günler^ demesi yeterliydi. Sizin böyle yapmanız gerekir değerli admin. 2 gündür konuyla ilgilenmeyip, ben öyle yazınca sizin hemen gelmeniz çok muktedir bir olay.
Mesajları zaten okuyorum yazılan cevaplarıda zamanında okudum. Ekleyebileceğim birşey olsaydı inanın eklerdim. Belki bir bilen vardır düşüncesiyle çözüm yoktur diyip kapatmadım.

Tips
Tips
Üst Alt