Neler yeni

Tweak Flame

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak: Flame
Repo:
Sürüm: 1.0.0
Uyumluluk: iOS 10+
Açıklama: Cydia için çeşitli özellikler.

Şu anda, Flame birçok harika özellik sunuyor:

- Dışa Aktar: Yüklediğiniz tweaks ve kaynakların listesini dışa aktarın
- Zaman aşımı: Cydia'nın yenileme süresini kısaltın
- Toplu Ekle: Panoda bulundurarak aynı anda birden fazla kaynak ekleyin
- Otomatik Sonlandırma: Otomatik olarak yeniden yayınlama, yeniden başlatma veya Cydia'ya geri dönme
- Yenilemek için Çek: Yenilemek için Kaynaklar veya Değişiklikler sekmesini aşağı çekin
- Cydia'nın açtığı varsayılan sayfayı ayarla
- URL'sini kopyalamak için bir kaynağa dokunun ve basılı tutun
- Paket tasvirlerinden paket bilgilerini paylaşın
- Kaynak eklerken HTTPS'ye Otomatik Yeniden Yönlendirme (eğer mümkünse)
- Cydia'nın otomatik olarak yenilenmesini önle
- Geniş UI / Arayüz Özelleştirme

92770537-68EC-4C16-988E-AA16A07FCAC3.png23859555-04C1-4BC7-BEC9-2E52B89C3E6A.pngC83D3673-46E8-4756-A73E-B15D41A0CB2C.png

Son düzenleme:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tweak repomuza eklendi. Çevirisi de haftasonu repomuza eklenecektir :okay:

bi-han

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Öncelikler herkese iyi akşamlar. Foruma yeni katıldım. Daha önce android'de root,rom işleri ile uğraşmıştım. Ama Jailbreak hakkında pek bir bilgim yok. Benim Jail yapmak için tek bir nedenim var. Cydia üzerinden kullanılan bir program var GamePlayer isimli. Onu kullanmak istiyorum. Ios sürümüm 11.2.6 Benim bu Flame i kullanabilmem için izleyeceğim sıralama Jaibreak > Flame Cydia > GamePlayer mi acaba ?

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Öncelikler herkese iyi akşamlar. Foruma yeni katıldım. Daha önce android'de root,rom işleri ile uğraşmıştım. Ama Jailbreak hakkında pek bir bilgim yok. Benim Jail yapmak için tek bir nedenim var. Cydia üzerinden kullanılan bir program var GamePlayer isimli. Onu kullanmak istiyorum. Ios sürümüm 11.2.6 Benim bu Flame i kullanabilmem için izleyeceğim sıralama Jaibreak > Flame Cydia > GamePlayer mi acaba ?
Şu anda yapman gereken sadece beklemek
Çünkü sizin sürümünüze jailbreak yok
Yani şu anda jailbreak yapamaz cydia yükleyemez gameplayer da kullanamazsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle Hoşgeldin. 11.2.6 sürümü için şuanda Jailbreak mevcut değil. ya oldugun sürümde beklemelisin JB cıkana kadar yada JB sürümü destekleyen bir ios telefon almalısın kendıne.

bi-han

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şu anda yapman gereken sadece beklemek
Çünkü sizin sürümünüze jailbreak yok
Yani şu anda jailbreak yapamaz cydia yükleyemez gameplayer da kullanamazsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Öncelikle Hoşgeldin. 11.2.6 sürümü için şuanda Jailbreak mevcut değil. ya oldugun sürümde beklemelisin JB cıkana kadar yada JB sürümü destekleyen bir ios telefon almalısın kendıne.
Çok teşekkür ederim. O zaman ben telefonumu güncellemeyeyim. Eğer benim kullandığım sürüme Jailbreak çıkarsa, tekrar bu durumları değerlendiririm. Sizce de izlemem gereken yol bu mudur ? :)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çok teşekkür ederim. O zaman ben telefonumu güncellemeyeyim. Eğer benim kullandığım sürüme Jailbreak çıkarsa, tekrar bu durumları değerlendiririm. Sizce de izlemem gereken yol bu mudur ? :)
:okay:

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba,Biraz konuyu hortlatıyorum sanırım....
Cihazım ios 13.3.1,, dün linux ile jailbreak yaptım. Yalnız programları bir türlü çalıştıramıyorum. Şu an birçok kaynak buldum ve eklemek istiyorum ama appcake'yide kurmuştum ve ama appcake içinde hiçbir programın yüklenmediğini farkettim. Bu kaynakları aldığım yabancı forumda benden kaynakları yüklemeden önce FLAME yüklemem gerektiğini söyledi. Sizce bana söyledikleri ne kadar doğrudur ve FLAME install işlemini nasıl yapabilirim.
Rahatsız ediyorum ama yardımcı olur musunuz? Eğer bir katkısı olacaksa aldığım kaynakları paylaşmak isterim.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba,Biraz konuyu hortlatıyorum sanırım....
Cihazım ios 13.3.1,, dün linux ile jailbreak yaptım. Yalnız programları bir türlü çalıştıramıyorum. Şu an birçok kaynak buldum ve eklemek istiyorum ama appcake'yide kurmuştum ve ama appcake içinde hiçbir programın yüklenmediğini farkettim. Bu kaynakları aldığım yabancı forumda benden kaynakları yüklemeden önce FLAME yüklemem gerektiğini söyledi. Sizce bana söyledikleri ne kadar doğrudur ve FLAME install işlemini nasıl yapabilirim.
Rahatsız ediyorum ama yardımcı olur musunuz? Eğer bir katkısı olacaksa aldığım kaynakları paylaşmak isterim.
AppSync yüklemen gerekiyor...

Not: AppCake içindeki ipalar zararlıdır

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
pek[ oyun bakimindan hang' repoyu kullanmaliyim hocam\
onerdigin ve calisan bir url var mi

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
appsync nin url sini verirmisin hocam yukleyim
Mesaj düzenlendi:

arastirdimda bu appsync pc ye indirdgm ipa dosyalarini telefona aktarmaya yariyormus peki bunu nasil yapacagimi anlatan video varmi forumda

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
appsync nin url sini verirmisin hocam yukleyim
Mesaj düzenlendi:

arastirdimda bu appsync pc ye indirdgm ipa dosyalarini telefona aktarmaya yariyormus peki bunu nasil yapacagimi anlatan video varmi forumda
AppSync tweakini telefona kurman lazım PC değil...

Çok yeni olduğun için.. forumda arama motorunu kullan ve şöyle baştan aşağı forumda bir göz gezdir... yoksa bu yazışmaların sonu gelmez...

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocs bu appsync dalgasını telefona nerden indircem onu soruyorum. Yani cydiaya kaynakla mı indircem siteden mi indircem yada cydiaya girip arama yerine ismini yazıp mı indircem. Bana onu söyle sen gerisini hallederim ben. en sağlıklısı hangisi olur onu soruyorum. eğer biliyorsan o kadarını söylesen yeter. yeni olduğuma bakma Sen. Sen bana biliyorsan o kadarını söyle ben 2 güne içinden geçerim bu programın. Uyuduysan da işin rast gitsin hoca vesselam

Tips
Tips
Üst Alt