Neler yeni

Çözüldü Filza müzik kütüphanesinden aktarma sorunu

mehmed.ylcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar başka bir uygulamadan filza aracılığı ile müzik kütüphanesine müzik ekleyebiliyorum ama müzik kütüphanesindeki müzikleri başka bir uygulamaya aktarım yapamıyorum kısacası kopyala yapıştır yapmıyor kütüphaneden filzaya ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aslında gayet olası bir sorun bir müzik dışardan eklenirken filza müziği kütüphane formatında encrypt edip içe aktarabiliyor fakat halihazırda içerde olan müziği dışarı alabilmesi için gerekli çözümlemeyi yapamıyor. Bunu yapan ayrı bir tweak var mı bilmiyorum..

mehmed.ylcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aslında gayet olası bir sorun bir müzik dışardan eklenirken filza müziği kütüphane formatında encrypt edip içe aktarabiliyor fakat halihazırda içerde olan müziği dışarı alabilmesi için gerekli çözümlemeyi yapamıyor. Bunu yapan ayrı bir tweak var mı bilmiyorum..
Çözümü buldum hocam kütüphanedeki MP3 lerin izinlerini 07777 yani tam izin verilmesi gerekiyor ki dışarıya aktarım yapılsın.

Ama sorun şu ki hepsine toplu bir şekilde izin. Nasıl verebilirim tek tek yapmak uğraştırıcı olur filzadan

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tek tek yapmaktan başka yol yok gibi.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar zilsesi yapamıyorum ben filza ile bir çözüm bilen varmı ? İndirdiğim müziği librar ringtones içerisine atıyorum ve uzantısını .m4r olarak değiştiriyorum sonra respring atıyorum amcak zil seslerine gelmiyor

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar zilsesi yapamıyorum ben filza ile bir çözüm bilen varmı ? İndirdiğim müziği librar ringtones içerisine atıyorum ve uzantısını .m4r olarak değiştiriyorum sonra respring atıyorum amcak zil seslerine gelmiyor
Filza ile zor mimport tweaki var onunla yapabilirsin

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam mimport kurdum şimdi nasıl kullanılıyor ??
İnternetten indirdiğin müziği indirdikten sonra üzerine basılı tutup paylaş butonuna bastığında importm with mimport var altta ona tıkla müziği ister müzik çalara at ister zil sesi olarak kaydet ayarlarda zil sesleri bölümünde gözükecek

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Çözümü buldum hocam kütüphanedeki MP3 lerin izinlerini 07777 yani tam izin verilmesi gerekiyor ki dışarıya aktarım yapılsın.

Ama sorun şu ki hepsine toplu bir şekilde izin. Nasıl verebilirim tek tek yapmak uğraştırıcı olur filzadan
Şu şekilde yapabiliyor olmanız lazım.

74F8877D-71C5-413B-85D4-B5DF0E30EBDE.jpeg

Tips
Tips
Üst Alt