Neler yeni

Ez respring, ez locatian sorunu

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@yusuf.ozgul @gokmenecer hocam merhaba.. Az önce cydiada yeni gördüğüm Ez respring, location, safe mode tweaklerini yükledim. Fakat denetim merkezinde resimdeki gibi üstteki orjinal kısayollar yok oldu. Henüz yüklediklerimi silmedim, bilginiz varmı acaba sorunla ilgili, (deneyerek yüklediğiniz için soruyorum)
İp 6 İos11.0.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ayarlar-Denetim Merkezi kısmından tekrar düzenlemen gerekiyor. Bu tweaklerin zorunlu kısmı olan Silo isimli tweak nedeniyle Denetim merkezi ayarları sıfırlanıyor yüklendiğinde.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok teşekkür ederim hocam, şimdi kurcalarken farkettim, isimlerine alışık olmadığım ve bazılarının simgeleri silindiği için farketmedim. ConnectivityModule olanmış..

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekli dosyayı görüntüle 2237
Mesaj düzenlendi:

Denetim merkezinden sıralamayı bu şekilde yap
Teşekkür ederim, şimdi sıralama yapıyorum.. Yanlız respring safe mode vb en alta koyacağım, elim alışsın. Birde uıcache vardı ama yüklemedim, tam olarak ne işe yarıyor, ön bellek temizliği mi yapıyor..

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşekkür ederim, şimdi sıralama yapıyorum.. Yanlız respring safe mode vb en alta koyacağım, elim alışsın. Birde uıcache vardı ama yüklemedim, tam olarak ne işe yarıyor, ön bellek temizliği mi yapıyor..

Ekran görünümüyle ilgili refresh yapıyor.

Tips
Tips
Üst Alt