Neler yeni

Ext3nder Hata Veriyor

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Rc1 den Rc2 ye geçtim dün akşam. Şuan Ext3nder bu hatayı veriyor . Ne yapmam lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafından düzenlendi:

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
impactor kullanıyor musunuz ?

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
şunu dener misiniz ?

0.9.43 sürümü ile revoke yapın id yi,

0.9.44 ile tekrar extender yükleyin

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
şunu dener misiniz ?

0.9.43 sürümü ile revoke yapın id yi,

0.9.44 ile tekrar extender yükleyin
Hocam bu işlemi biraz detaylı anlatabilir misiniz? 0.9.43 ü indirdim şimdi pc ye.
Şuan telefondaki Ext3nder ü kaldırmam mı gerekiyor cydia dan?
Aşamalarını tarif edebilirseniz sevinirim. Teşekkür

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Kaya099xxx güncelleme gelene kadar safariden indirip kullanın. 298 gün sertifka veriyor.
Hocam nasıl yapabileceğimi anlatabilirmisiniz biraz . Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Aşamaları biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim. Bir bilgi sahibi değilim bu bahsettiğiniz konuda çünkü . Teşekkür ederim

H

Hbasdereli

Guest
@Kaya099xxx bu linkten uygun jailbreak aracını indirin. extender otomatik imzalamayı kapatın bildirimlerini kapatın uyarı gelmesin. cydia dan takip edin güncelleme geldiginde tekrar extender aktif edersiniz.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Kaya099xxx bu linkten uygun jailbreak aracını indirin. extender otomatik imzalamayı kapatın bildirimlerini kapatın uyarı gelmesin. cydia dan takip edin güncelleme geldiginde tekrar extender aktif edersiniz.
Pc ye bağlamaya gerek yok yani bu işlemi yaparken? Safariden işlemi yapıyorum doğru mudur? Ext3nder ı silmeme gerek var mı peki. Yada impactor kullanarak pc ile xcode dan revoke falan yapmalıyımım önce ?

H

Hbasdereli

Guest
hayır. sadece pc ye bağlamadan linkten jailbreak aracınızı indirin. profile güven deyin olay tamam.

---- ----

benim tavsiyemde sertifilka patlayana kadar kullanın. extenderi kapatın şarz tasarrufu olsun.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hayır. sadece pc ye bağlamadan linkten jailbreak aracınızı indirin. profile güven deyin olay tamam.

---- ----

benim tavsiyemde sertifilka patlayana kadar kullanın. extenderi kapatın şarz tasarrufu olsun.
Ok . Peki şuan kullandığım g0blin rc2 nasıl olacak. Silinecek mi ? Kullandığım tweakler ayarlar falan yani ?

H

Hbasdereli

Guest
bizde ayarlar ve tweakler silinmedi sizinde silinmez. şuanki rc2 yi kaldırıp bu siteden indirin.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bizde ayarlar ve tweakler silinmedi sizinde silinmez. şuanki rc2 yi kaldırıp bu siteden indirin.
Son bi soru olarak , goblin rc2 yi kaldırmanın en sağlıklı yolu nedir? Ne önerirsiniz?

H

Hbasdereli

Guest
jailbreak i komple kaldırmaktan bahsediyorsanız şuanda mümkün değil diye biliyorum.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
jailbreak i komple kaldırmaktan bahsediyorsanız şuanda mümkün değil diye biliyorum.
Yok sadece rc2 goblini kaldırıp bu siteden indirin dediğiniz için sordum. Komple jb i kaldırmayı kastetmedim

H

Hbasdereli

Guest
Ozaman onu silip bu siteden yükleyebilirsiniz. Sorun olmaz

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Extender güncellemesi ne zaman gelecek acaba? Tam kurtulduk tekrardan derken döndük başa.

ercan28

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu extender i yükledim ama bir hafta sonra tekrar electra silindş sebebinedir ve nasıl cözüm bulmalıyım ?

Tips
Tips
Üst Alt