Neler yeni

Ev interneti tavsiye

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba,
Güncel olarak Türk Telekom ev interneti kullanmaktayım. İndirme hızının yanında özellikle yükleme hızından hiç memnun değilim. Gidip gelen kopmalarda cabası. Anlayacağınız üzere değiştirmek istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Kullandığınız, çok memnunum diyebileceğiniz paketler var mıdır ? İndirme ve yükleme hızları benim için önemli.
(Tavsiyeler Türk Telekom üzerinden olmak zorunda değil)
Teşekkürler

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Türk net çok iyi kardeşim sınırsız ve 36 hızı var bide tahütsüz
Kardeşim içeriğini biraz daha paylaşma imkanın var mı ? Yükleme,indirme hızından memnun musun? Fiyatlandırma nasıl , teşekkürler

Modells73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
65 tl ödüyorum hızda en iyisi indirmesi süper türknet.comda inceleye bilirsin

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
NetSpeed diye bir firma var. Onların fiyatları ve paketleri de uygun. Taahhüt de yok. TürkNet'de güzel arkadaşa katılıyorum ama bende alalı 15 gün oluyor araştırıyordum da Türk Net son zamanlar da yorumları olumsuz gördüm. Ve müşteri hizmetleri yok o da bir eksi. Ben 44 TL'ye 8 mbps 1 mpbs upload AKK'de yok gayet memnunum. Alt yapın desteklerse 75 mbite kadar hız 4 mbit upload 65 TL. Ama 200 GB kotası var, sonrası yavaşlıyor. Ben ona geçecektim de ona ayrı modem lazım öğrenciyim fazlasına gerek yok dedim. :D

netspeed.com.tr

Bir de benim Ekim sonu diğer firmadan sözleşmem bitiyordu aradım sordum kapatmak için neye ihtiyaç var diye. Şunlar şunlar dedi. Ardından NetSpeed'i aradım anlattım durumu. Dedi; siz hiç uğraşmayın bize belgeleri gönderin biz sizin yerinize internetinizi kapattırırız 2 gün içinde de internetinizi açarız dediler. 2 gün sonra bana mesaj ile kullanıcı adı ve parola gönderdiler modem arayüzünden yazdım internete direk bağlandım. Kimse gelmedi, uğraşmadı. :D

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeşim çok teşekkür ederim uzun uzun yazmışsın. Bende senin gibi Turknet hakkında özellikle port sorunları ile başlayan birçok yazı gördüm. İkinci seçenek olarak senin kullandığını yazmış çoğu da zaten. Önceden Ttnet kullandın mı bilmiyorum ama kullandıysan , şu an ki arasında nasıl farklar var yazabilir misin hız vs..

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
evimde hem süperonline hemde turknet var süperonline a kızıp turknet bağlattım online oyun oynayamazsın akşamları ping çok yükseliyor benim bınamda kendi altyapıları var birde 100mbit e kadar hız alacaksınız diyor ama 35mbit zar zor oda akşamları düşüyor turknete iptal başvurusu yaptım 10 gün içinde arayacaklar sizi dendi arayan kimse yok 1 ay oldu neredeyse btk üzerinden şikayet ettim 2 aydır boşuna para ödiyorum

en iyisi süperonline 9 yıldır kullanıyorum fiber optik olan bağlantılarını oyunlar ping yok akşamları yavaşlama yok ama sözleşmem bitmek üzere ve çok kazık fiyatları oldu
100 mbit hız 250 gb akk ve tv+ kullanıyordum 99 tl ödüyordum artık bu paketi kaldırmışlar akıllı paket dedikleri bir şey çıkarmışlar kotanız dolunca internetiniz kesiliyor yavaşlama yok direk net kesiliyor ve fiyat 119 tl

akk sız paket almak istedim 50 mb tv+ ile beraber 184 tl diyorlar 100 mbit 299 tl

mecbur süperonline devam edeceğim kazıklana kazıklana

ama hız alt yapı müşteri hizmetleri çok iyi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
akk gelecek sene kalkacak diye bilgiler var tam olarak 1 ocaktan itibaren mi kalkacak yoksa yasa halen tasarı aşamasında mı ?
benim taahhüdüm 9 aralıkta sona eriyor. Maddi durum olarak 60 tl verecek durumum yok ev telefonunu dahi iptal edeceğim. En uygun fiyatta ev interneti araştırıyorum. Şu an turk telekomun her eve internet kampanyası var onu düşünüyorum modem dahil 32 tl. 20 gb akk var bunda da işte. akk sonrası hız 1 mb e düşecekmiş. Bana ne yapmam konusunda tavsiyeniz olur mu teşekkür ederim.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
akk kalkıyor ama şimdiden türk telekom kota koydu dün süperonline ile yaptığım görüşmede kota olmayacak ama fiyatlar çok artacak dedi benim süperonline sözleşmem 6/12/2018 bitiyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeşim çok teşekkür ederim uzun uzun yazmışsın. Bende senin gibi Turknet hakkında özellikle port sorunları ile başlayan birçok yazı gördüm. İkinci seçenek olarak senin kullandığını yazmış çoğu da zaten. Önceden Ttnet kullandın mı bilmiyorum ama kullandıysan , şu an ki arasında nasıl farklar var yazabilir misin hız vs..
TTNET kullandım, ama kullandığım yerde alt yapı olmadığı için 4 mbit alabildim. Bir ara 12 falan aldım kopma vs oldu yine aynı hıza düşürdüler. Memnun değilim desem, alt yapı yoktu haksız olurum yani. Başka yere taşındım burası da 50'ye kadar destekliyor. GökNet diye bir internete geçtim ondan da memnundum sorunum yoktu. 1 sene kullandım. 6-7 ay sonra okulum bitecek diye taahhütsüz bir internet lazımdı bana da. TürkNet, ya da NetSpeed olacaktı. Bende ucuz diye NetSpeed'i tercih ettim. İndirme, yükleme hızı aldığım paket ile uyumlu. 8 indirme 1 yükleme hızım var. Bu da paketteki zaten. :D Bu da sadece 44 TL. Öğrenci dostu. :D Kısaca alt yapına göre değişiyor hızın. Netspeedi ara sor ne kadar alabilirim vs diye yardımcı olurlar sana.

evimde hem süperonline hemde turknet var süperonline a kızıp turknet bağlattım online oyun oynayamazsın akşamları ping çok yükseliyor benim bınamda kendi altyapıları var birde 100mbit e kadar hız alacaksınız diyor ama 35mbit zar zor oda akşamları düşüyor turknete iptal başvurusu yaptım 10 gün içinde arayacaklar sizi dendi arayan kimse yok 1 ay oldu neredeyse btk üzerinden şikayet ettim 2 aydır boşuna para ödiyorum

en iyisi süperonline 9 yıldır kullanıyorum fiber optik olan bağlantılarını oyunlar ping yok akşamları yavaşlama yok ama sözleşmem bitmek üzere ve çok kazık fiyatları oldu
100 mbit hız 250 gb akk ve tv+ kullanıyordum 99 tl ödüyordum artık bu paketi kaldırmışlar akıllı paket dedikleri bir şey çıkarmışlar kotanız dolunca internetiniz kesiliyor yavaşlama yok direk net kesiliyor ve fiyat 119 tl

akk sız paket almak istedim 50 mb tv+ ile beraber 184 tl diyorlar 100 mbit 299 tl

mecbur süperonline devam edeceğim kazıklana kazıklana

ama hız alt yapı müşteri hizmetleri çok iyi

50 mbit 4 mbit upload sınırsız ve taahhütsüz 110 TL. İstersen konuş 100 mbit olur mu diye onu bile yapabilirler.

akk gelecek sene kalkacak diye bilgiler var tam olarak 1 ocaktan itibaren mi kalkacak yoksa yasa halen tasarı aşamasında mı ?
benim taahhüdüm 9 aralıkta sona eriyor. Maddi durum olarak 60 tl verecek durumum yok ev telefonunu dahi iptal edeceğim. En uygun fiyatta ev interneti araştırıyorum. Şu an turk telekomun her eve internet kampanyası var onu düşünüyorum modem dahil 32 tl. 20 gb akk var bunda da işte. akk sonrası hız 1 mb e düşecekmiş. Bana ne yapmam konusunda tavsiyeniz olur mu teşekkür ederim.

Hocam buradan 44 TL'ye 8 mbps sınırsız taahhütsüz interneti seçebilirsin. Düşme, kota dolma derdin vs hiç olmasın. :D

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Acaba aranızda çok yüksek upload hızı görebilen var mı ? Genelde max 3 görülüyor ülke genelinde.

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Superonline kullanıp 25 mbps internet paketi olan arkadaş internetten superonline hesapları bulmuş 2 yıldır kullanıyor internet güvenlik duvarı kapattığında 280 den 350 mbps kadar hızı çıkıyor. Bende uydunet netmaster var 10 mbps hızı 50 den sonra 5 şe düşüyor

Tips
Tips
Üst Alt