Neler yeni

etc/apt/sources.list.d dosyasini sildim nasil yuklerim

kkartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
baslikda belirttigim gibi bu dosyayi ccsources diye bir tweak yuzunden ynlislikla sildim cydia coktu aciliyor ama ici bos telefonu kapatip yeniden jailbreak yaptim olmadi iphone tum icerikleri sildim yeniden jb yaptim durum ayni bu dosyayi bulma sansim varmi acaba

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yanlışlıkla silinen dosyaları çöp kutusundan geri yüklemiyormusunuz.. Filza ile siliyorsunuz heralde..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kkartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
filza ile degil WINSCP ile silmistim simdi baglanilmiyor malesef

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam böyle durumlarda hemen tüm içerikleri silmeyin bence, ayrıca tel ve sürüm bilginizi, jailbreak sürümünüzü yazarsanız daha iyi yardımcı olur arkadaşlar.. Çok fazla bilgim yok ama yardım bekleyin, hiç bir sonuç alamazsanız tavsiyem electra komple kaldırın, ( konusu sitede mevcut) sonra teli sıfırlayın ayarlardan ve son sürüm temiz Electra kurun tekrar..

kkartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
pc ye baglanmiyor malesef electrayi silmek icin diger telefondan dosyayi pc ye indirdim ama filza winrardan cikartamiyor zip olarak deneyecegim bakalim gorecekmi
iphone:6 IOS/11.1.2

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Zip olarak olur. Ayrıca bahsettiğiniz dosyaya şimdi baktım çok önemli bilgiler yok. Repo adresleri, coolstar reposu, uyarı metni dosyası falan var.. Farklı bir sorun olmasın.

kkartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
evet zip olarak oldu jb calisti simdi pc ile baglanabilirsem electrayi silip yeniden jb yapacagim tesekkurler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Siz yapılmaması gereken şeyleri üstüste yapmışınız. Hata aldığınızda öncelikle hatanın çözümünü arayın sıfırlamak ya da başka birşey yapmak daha kötü sonuçlara yol açar.

kkartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Malesef dediğiniz gibi başka sorunlar oluşuyor şuan için iki tane tweaks var çalışıyor ama yeni bir tweaks kurulmuyor kurulu olanlar cydia içinde görünmüyor putty ile bağlandım ama cydia silinmiyor bash ./unjailbreak.hs komutuna yanıt vermiyor

Tips
Tips
Üst Alt