Neler yeni

Tweak Ennui

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cracklisi çıksın deneyelim hoşumuza giderse satın alırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Callbar alternatifi olması bekleniyordu malesef olmamış.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Kurup deneyen var mı ?
Bende çalışmıyır ayarı da yok

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kurup deneyen var mı ?
Bende çalışmıyır ayarı da yok

Ayarı yok sadece gelen aramalarda çıkıyor giden aramalarda çıkmıyor bende. Twitterda farklı ayarlar ekleyeceğini söyledi yapan arkadaş.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Ayarı yok sadece gelen aramalarda çıkıyor giden aramalarda çıkmıyor bende. Twitterda farklı ayarlar ekleyeceğini söyledi yapan arkadaş.
Sadece gelen aramalar için 3.5 usd istiyor.

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Callbar çıkacak yakında. Bugün görsel yayınlayacakmış geliştirici. Boşuna buna para vereceğinize callbarı bekleyin.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Ya ayarı olmaması çok kötü
Resimler nasıl değişiyor çıkması için ne yapmak lazım anlamadım

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Xarold'dan yükledim bende çıkmadı maalesef . Kilit ekranında çıkmıyor diğer ekranda çıktı

Son düzenleme:

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Xarold'dan deneme için kurdum. Değiyorsa alayım, boşuna para gitmesin diye. Tepkileri yavaş. Gelen çağrıyı cevapladığınızda veya reddettiğinizde, hayalet efektiyle gidiyor ekrandan. Anlık donma oluyor gibi. Ayrıca, sadece ekran açıkken gelen çağrılarda çalışıyor. Ekran kapalıyken standart şekilde. Uzun zaman önce callbar kullanmıştım. Fakat onda da çağıralar inanılmaz geç geliyordu. Ben gelen çağrı sesini duyana kadar, karşı taraf kapatıyordu. Bu da onun gibi geldi bana. Üzerinde biraz çalışması lazım. Hem stabilite gerekli, hem de özelleştirebilme eklenmeli. Ama antique, dağınık bir geliştirici. Belli olmaz. Şimdilik para vermemenizi öneririm. Özellikle kur bu seviyeye gelmişken. 25 tl civarı bir fiyattan bahsediyoruz. Havaya gider. Bu arada 5s 10.2.1 sürümünde deneme yaptım.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Xarold'dan deneme için kurdum. Değiyorsa alayım, boşuna para gitmesin diye. Tepkileri yavaş. Gelen çağrıyı cevapladığınızda veya reddettiğinizde, hayalet efektiyle gidiyor ekrandan. Anlık donma oluyor gibi. Ayrıca, sadece ekran açıkken gelen çağrılarda çalışıyor. Ekran kapalıyken standart şekilde. Uzun zaman önce callbar kullanmıştım. Fakat onda da çağıralar inanılmaz geç geliyordu. Ben gelen çağrı sesini duyana kadar, karşı taraf kapatıyordu. Bu da onun gibi geldi bana. Üzerinde biraz çalışması lazım. Hem stabilite gerekli, hem de özelleştirebilme eklenmeli. Ama antique, dağınık bir geliştirici. Belli olmaz. Şimdilik para vermemenizi öneririm. Özellikle kur bu seviyeye gelmişken. 25 tl civarı bir fiyattan bahsediyoruz. Havaya gider. Bu arada 5s 10.2.1 sürümünde deneme yaptım.
Çok doğru yorumlamışsın

Tips
Tips
Üst Alt