Neler yeni

Duyuru Elmada Kalma Durumu

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar ben cooly 1 senedir forumdayım.
Herhangi bir elmada kalma durumunda kurtarma konusunda %99 garanti veriyorum.
Yalnız bu garantiyi vermem için aşağıdaki şartlar sağlanmak zorundadır.
1)Öncesinde nonce ayarlamış olmak
Nonce ayarlama:
Unc0ver da boot nonce yerine shsh dosyasında
generator kelimesini aratın o kısımda 0xa6372adhs627 gibi bir değer olcak onu yapıştırın unc0ver boot nonce kısmına sonra her jailbreak bastığınızda o yazacaktır otomatik nonceu

2) Telefona hiçbir şey yapmamış ne recovery mod ne başka bir şey. elmada kaldığı gibi cooly e ulaşmış olmak

3) Sitemiz Türkiyenin en bilge kadrosundan oluşmaktadır site harcamaları had safhada reklam geliri çok az zaten ben dahil herkeste ad blocker kurulu:) Bu yüzden yardım isteyen herkesin küçük minicik bir bağış yapmasını istiyorum

Not: Sitemizde konular ayrıntısıyla mevcuttur. Okuyup anlayan ben yaparım diyene yapma demiyoruz demedikte. Ayrıca bu demek değilki bağış yapmayana yardım yok konu açıp bir kaç küçük noktada yardım isteyeni geri çevirmiyoruz yok ben garanti istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İp8 11.4.1 Electra ile 11.3.1 ve 11.4 ve 12.1 kayıtlarım mevcut ileride elmada kalırsam nasıl bir kurtuluş izlemem gerekiyor bulunduğum surumun kaydını almayı unutmuşum

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.1.1 beta3 kullanıyorum.12.1.1 shs kaydım var olası bir sıkıntıda geçiş yapabilir miyim.Şuan halihazırda jb kullanırken nonce girip tekrar re-jb mi yapmam lazım sadece

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.1.1 beta3 kullanıyorum.12.1.1 shs kaydım var olası bir sıkıntıda geçiş yapabilir miyim.Şuan halihazırda jb kullanırken nonce girip tekrar re-jb mi yapmam lazım sadece
Evet

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt