Neler yeni

Elmada Kaldım (iOS 11)

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar electra ios 11 kulanıyordum 1 2 haftadır sorunsuz herşey yolundaydı bugün beta 10 yükledim ve tweaklaeri tekrar yükledim bu seferde elma ekranında kaldım var mıdır sürümü kaybetmeden bir yöntem. Cihazı kurtarabilirmiyim.

Son düzenleme:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam dostum. Cihazı pc ye bağladığında pc görüyor mu cihazı?
Safe moda alarak açmayı denedin mi?

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam dostum. Cihazı pc ye bağladığında pc görüyor mu cihazı?
Safe moda alarak açmayı denedin mi?
selam merhaba. pc görüyor ancak parola olduğu için müdahele edemiyorum safe moda nasıl alıcam

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sürüm ios 11 mi senin? öyleyse winscp açıp son yüklediğin tweak i silmeyi deneyebilirsin.

Safe mode için de Cİhazı kapatıp. Tekrar açarken ses açma tuşu ile power tuşuna aynı anda basarak açman yeterli olacaktır.

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm ios 11 mi senin? öyleyse winscp açıp son yüklediğin tweak i silmeyi deneyebilirsin.

Safe mode için de Cİhazı kapatıp. Tekrar açarken ses açma tuşu ile power tuşuna aynı anda basarak açman yeterli olacaktır.
evet 11 ama safe mod ile açmaya çalıştığım zamanda elma ekranında kalıyorum winspc ile bağlanamıyorum malesef iphoneda parola olduğu için wifie bağlanmıyor cihaz açılmadan

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
o zmn @efsane6 yı etiketleyeyim de konu hakkında ileri aşama için yardımcı olmaya çalışacaktır.

v0rtex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Nasıl oluyor ya tweakleei nasıl tekrar yükledin belki yanlışlıkla dosya silmişşindir

v0rtex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ama normal şartlarda imkansız gibi direk elmayamı attı seni yoksa senmi yeniden başlattın

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hayır dostum birşey silmedim beta 10 yaktı beni :D
valla o konuya çok uzatmayayım dedim efsane cevap yazar diye ama yüksek ihtimal son yüklediğin bir tweak sıkıntı yaşattı sana :) tüm sürümleri yükledim o kadar da tweak deniyorum (Allah korusun :biggrin: ) daha bir şey olmadı :)

v0rtex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
valla o konuya çok uzatmayayım dedim efsane cevap yazar diye ama yüksek ihtimal son yüklediğin bir tweak sıkıntı yaşattı sana :) tüm sürümleri yükledim o kadar da tweak deniyorum (Allah korusun :biggrin: ) daha bir şey olmadı :)
Normal şartlarda bi sorun olmaz diye düşünüyorum acaba beta 10 da safe mod sorunlumu diye düşünüyorum

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Normal şartlarda bi sorun olmaz diye düşünüyorum acaba beta 10 da safe mod sorunlumu diye düşünüyorum
İnanırmısın benimde aklıma gelen tek şey bu

Ama normal şartlarda imkansız gibi direk elmayamı attı seni yoksa senmi yeniden başlattın
Şöyle oldu ayarlardaydım çıktım tekrar girdim girmedi, sonra hiçbir uygulamaya giremedim bende teli kapattım açtım.sonra bi baktım lanet elma :D cihaz açılıyor başka bir telefon ile aradığımda çalıyor ama cevap veremiyorum çünkü elma ekranında öyle resimdeki gibi duruyor şuan.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Şöyle oldu ayarlardaydım çıktım tekrar girdim girmedi, sonra hiçbir uygulamaya giremedim bende teli kapattım açtım.sonra bi baktım lanet elma :D cihaz açılıyor başka bir telefon ile aradığımda çalıyor ama cevap veremiyorum çünkü elma ekranında öyle resimdeki gibi duruyor şuan.
Tek tek bir kaç adım gidelim ona göre bir sonuç elde edebiliriz

efsane

Administrator
Cihaz
Icloud ve İPhone'umu bul etkinmi Cihazda?

evet ikiside etkin
Cihazı Hardreset yap ( Power tuşu ile Ses Kısma tuşunu birlikte 12 saniye basılı tut)

sonra Cihaz açık kalsın ve Bilgisayardan icloud.com sitesine gir , ordan iphone bul bölümüne gir ve Cihazı sil ordan.

sonra cihaza geç tekrar hardreset yap 1 dk bekle haber ver sonuç için

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihazı Hardreset yap ( Power tuşu ile Ses Kısma tuşunu birlikte 12 saniye basılı tut)

sonra Cihaz açık kalsın ve Bilgisayardan icloud.com sitesine gir , ordan iphone bul bölümüne gir ve Cihazı sil ordan.

ustam siteden girdiğim zaman cihaz çevrimdışı görünüyor sebebi cihaz açılıyor ama internet bağlantısı olmadığı için yani telefona önce internet bağlantısı sağlamam lazım yoksa çevrimdışı görünüyor.

efsane

Administrator
Cihaz

ustam siteden girdiğim zaman cihaz çevrimdışı görünüyor sebebi cihaz açılıyor ama internet bağlantısı olmadığı için yani telefona önce internet bağlantısı sağlamam lazım yoksa çevrimdışı görünüyor.
3 kere hardreset yap 4'üncü hardreset yaparsan yani elma logosu ekrana geldiği an 3dk sadece Ses + tuşunu basılı tut.

Değişen birşey olmazsa 11.2.5'e güncelle.. geçmiş olsun..

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3 kere hardreset yap 4'üncü hardreset yaparsan yani elma logosu ekrana geldiği an 3dk sadece Ses + tuşunu basılı tut.

Değişen birşey olmazsa 11.2.5'e güncelle.. geçmiş olsun..

evet usta olmadı, yapacak birşey yok mecbur güncelleyeceğim beğenmezsek son çare telefonu satarız :)) yardımları için herkese teşekkürler. Şimdide 1.2.5 için Jailbreak bekleyeceğiz ozaman :))

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
Merhaba arkadaşlar electra ios 11 kulanıyordum 1 2 haftadır sorunsuz herşey yolundaydı bugün beta 10 yükledim ve tweaklaeri tekrar yükledim bu seferde elma ekranında kaldım var mıdır sürümü kaybetmeden bir yöntem. Cihazı kurtarabilirmiyim.
Dostum beta 10 ne demek söyle de biz de yanlışlıkla kurmayalım😂

Tips
Tips
Üst Alt