Neler yeni

Elmada kalan cihaz

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
telefonu açıyorum elma logosunu gördükten sonra telefon kapanıyor

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Konu başlığı nasıl bi başlık ?
Hocam artık gına geldi burda birilerine yardım etmek istiyoruz tamam ama nasıl konu açılacağına dahi bakmayan kişilerle uğraşıyoruz + adamın diğer konularına baktım hiç üşenmedim ;

Ve ayriyeten bir attığı konuda ise YouTube ile ilgili bir konu açmış ;

Konuya bak ya ciddi ciddi bunu sormuş.YouTube'un mekanizmasıyla ilgili olan sorunu bize sormuş.
YouTube senin izlemelerine göre konular seçer anasayfana hatta reklamlarda bile bu şekilde şeyler görürsün örnek veriyorum erotik bir şeyler izlediysen prezervatif reklamı çıkar oyun ile ilgili şeyler izlediysen maynkraft hesap satışı gibi şeyler çıkar.
Anasayfasına baktığımda zaten yaşının max 15 olduğunu , profiline girdiği yaşın sahte olduğunu anlayabiliyorum.
Yanlış anlamayın yaşla ilgili bir problemim yok ama ben 19 yaşındayım ve bende onun yaşında oldum bir zamanlar ama asla düşünmeden konular açmadım.

Bu foruma 30-40 yaş arası insanlarda geliyor (%90'ı taksici ve BiTaksi uygulamasını araçlarında CarPlay ile kullanmak için geliyor) ama onlar bile konunun nasıl açılacağını bilmiyor.

Bizim toplum olarak sorunumuz okumadan bilgi sahibi olmaya çalışmak.
Eğer sorunun varsa ve çözülmesini istiyorsan , şuan yazdığım örnekteki gibi konu açmalısın.

Konu Başlığı : Cihazım Elma Logosunda Kaldı
Konu İçeriği : iPhone 6 iOs 11.3.1 Electra Jailbreakli cihazım elmada kaldı.Kullandığım tweakler a tweaki b tweaki vs. vs.
Cihazıma en son g tweakini kurdum.
Cihazımdaki a tweaki paralı bir tweak ama şu repodan crackli kurmuştum.
Gibi gibi.

Fazla uzattım , daha fazla uzatmadan sorununun çözümüne geçmek istiyorum ;

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@SuvariBurak maalesef büyük sorun araştırmamak okumamak. Aslında forumda istemedikleri kadar sorun-çözüm konuları var sağ üstte ki arama butonunu kullanmamak en büyük sorun.

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biraz ayıp kaçacak ama şöyle bi söz var ;
"Beyni yok fikri var."
İlk önce güzel yazmışsın fakat böyle bağırıp çağırıp bir yere varamazsınız yazınızı okurken bana birisi bağırıyormuş gibi geldi.
Birisini küçük düşürtmek yerine alttaki resimdeki gibi yapabilirsiniz.
CDE282B6-7D0F-4CB3-8806-E6A7B7DDDF01.jpeg
“Beyni yok fikri var” çok büyük bir sözdür karşıdaki kişinin kalbini karıbilirsiniz sizden küçük veya büyük okumuş veya okumamış bu şekilde insanları rencide ederek hiçbir yere varılmaz ki konuyu açan arkadaş bu yorumlardan sonra belki daha siteye bile girmez :)

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Hocam artık gına geldi burda birilerine yardım etmek istiyoruz tamam ama nasıl konu açılacağına dahi bakmayan kişilerle uğraşıyoruz + adamın diğer konularına baktım hiç üşenmedim ;

Ve ayriyeten bir attığı konuda ise YouTube ile ilgili bir konu açmış ;

Konuya bak ya ciddi ciddi bunu sormuş.YouTube'un mekanizmasıyla ilgili olan sorunu bize sormuş.
YouTube senin izlemelerine göre konular seçer anasayfana hatta reklamlarda bile bu şekilde şeyler görürsün örnek veriyorum erotik bir şeyler izlediysen prezervatif reklamı çıkar oyun ile ilgili şeyler izlediysen maynkraft hesap satışı gibi şeyler çıkar.
Anasayfasına baktığımda zaten yaşının max 15 olduğunu , profiline girdiği yaşın sahte olduğunu anlayabiliyorum.
Yanlış anlamayın yaşla ilgili bir problemim yok ama ben 19 yaşındayım ve bende onun yaşında oldum bir zamanlar ama asla düşünmeden konular açmadım.

Bu foruma 30-40 yaş arası insanlarda geliyor (%90'ı taksici ve BiTaksi uygulamasını araçlarında CarPlay ile kullanmak için geliyor) ama onlar bile konunun nasıl açılacağını bilmiyor.

Bizim toplum olarak sorunumuz okumadan bilgi sahibi olmaya çalışmak.
Eğer sorunun varsa ve çözülmesini istiyorsan , şuan yazdığım örnekteki gibi konu açmalısın.

Konu Başlığı : Cihazım Elma Logosunda Kaldı
Konu İçeriği : iPhone 6 iOs 11.3.1 Electra Jailbreakli cihazım elmada kaldı.Kullandığım tweakler a tweaki b tweaki vs. vs.
Cihazıma en son g tweakini kurdum.
Cihazımdaki a tweaki paralı bir tweak ama şu repodan crackli kurmuştum.
Gibi gibi.

Fazla uzattım , daha fazla uzatmadan sorununun çözümüne geçmek istiyorum ;

bence benim ve bir çok yöneticinin içinden geçen herşeyi özetlemişsin diline klavyene sağlık :P

Tips
Tips
Üst Alt