Neler yeni

ElectraTV for tvOS 11.2 - 11.3.1

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı Apple TV 4 aldım 11.4.1 sürüm vardı ve yazılımlara bakınca 10.2.2 sürümü açık geçiş yapıyorum sıkıntısız ama tvye takınca kumanda aktif değil ne yapmam lazım

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı Apple TV 4 aldım 11.4.1 sürüm vardı ve yazılımlara bakınca 10.2.2 sürümü açık geçiş yapıyorum sıkıntısız ama tvye takınca kumanda aktif değil ne yapmam lazım
Bende daha önce 10.2.2 sürümüne geçiş yaptım jailbreak için. Kumanda ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.
Türkcell Tv+ ile ilgili yayın atlama kendi kendine canlı yayına dönme, her seferinde kullanıcı adı şifre isteme gibi problemler olunca tekrar orjinal sürüme döndüm...

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende daha önce 10.2.2 sürümüne geçiş yaptım jailbreak için. Kumanda ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.
Türkcell Tv+ ile ilgili yayın atlama kendi kendine canlı yayına dönme, her seferinde kullanıcı adı şifre isteme gibi problemler olunca tekrar orjinal sürüme döndüm...
Bende hiç bir işlem olmuyor Kuman’da hiç bir şekilde görev görmüyor bu yüzden cihazı aktif edemiyorum sürüm yükseltince ise sıkıntısız kullanıyorum anlamadım

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Apple tv de eski sürümde kalmak, jb li de olsa çok mantıklı değil.
En kötü netflix desteklemiyor.
Yıllık 10 dolara kodi,popcorn vs yüklenip kullanılabilir. Ya da 7 günde 1 impactor ile imzalayarak..

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Apple tv de eski sürümde kalmak, jb li de olsa çok mantıklı değil.
En kötü netflix desteklemiyor.
Yıllık 10 dolara kodi,popcorn vs yüklenip kullanılabilir. Ya da 7 günde 1 impactor ile imzalayarak..
Ben 7 günde 1 kodi yükleyerek devam ediyorum şimdilik.
Kodi ve Turkcell TV+ her şeye yetiyor...

Tips
Tips
Üst Alt