Neler yeni

Çözüldü Electra Jailbreak Yardım

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar electra jb ile tweak yükledim ama yüklediğim tweak ayarlarda çıkmıyor ancak aktif şekilde kullanıyorum ayarlara nasıl getirebilirim ?

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar electra jb ile tweak yükledim ama yüklediğim tweak ayarlarda çıkmıyor ancak aktif şekilde kullanıyorum ayarlara nasıl getirebilirim ?
Hangi tweak? Hepsi ayarlarda gorunmez ama isini yapar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
F r tweak ismi

alper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
s.a bende de şöyle biz sorun var. electra yı yükledim cydiadan tweak yüklüyorum cydiada indi gözüküyor ama ayarlardada masaüstünde de gözükmüyo. bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. saygılar

Saurik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Coolstar bir çözemedi şu problemleri

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar. Electra 1.0.2 ile JB yaptığım iphone x telefona anemon kurdum. Ardından JB de gitti anemon da açılmıyor cydia da ama hepsi iphone masaüstünde var. Tekrar JB denediğim halde onu da kabul etmiyor. Çözüm var mı acaba ? (SHSH kaydı yok )

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Selamlar. Electra 1.0.2 ile JB yaptığım iphone x telefona anemon kurdum. Ardından JB de gitti anemon da açılmıyor cydia da ama hepsi iphone masaüstünde var. Tekrar JB denediğim halde onu da kabul etmiyor. Çözüm var mı acaba ? (SHSH kaydı yok )
Electra jailbreak yapmıyor mu?

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Electra jailbreak yapmıyor mu?
Electrayı uygulamadan kaldırıyorum. Sıfırdan Electra 1.0.2 ile JB yapıyorum. 4-5 dakika loading yapıp açılıyor telefon. Ama JB işlem yapmıyor ki cydia kurulu ama açılmıyor. Anemon simgesi var çalışmıyor. Yani telefon açıldığı halde. JB devredışı. Anemon kurduktan sonra oldu. Şu rocket... sorun oluşturdu sanırım.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Electrayı uygulamadan kaldırıyorum. Sıfırdan Electra 1.0.2 ile JB yapıyorum. 4-5 dakika loading yapıp açılıyor telefon. Ama JB işlem yapmıyor ki cydia kurulu ama açılmıyor. Anemon simgesi var çalışmıyor. Yani telefon açıldığı halde. JB devredışı. Anemon kurduktan sonra oldu. Şu rocket... sorun oluşturdu sanırım.
İmpactor ile filza jailed kurun. Filza ile Library-Tweak inject klasörünü bulup içindeki anemone yazan dosyaları silin. Jailbreak yapın.

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
impactor 42 hatası veriyor bu sefer de kurarken Filzajailedı ?
Tamam. Safariden kurdum filzayı. Dediklerinizi yaptım. Jailbreak kurtuldu. Teşekkürler dostum :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt