Neler yeni

ekranda oyunlarda kaymama sorunu

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar çok alakasız bi konu açtım umarım sıkıntı olmaz başlığım .
oyun oynarken ekranda kayma performansı çok düşük kalıyor sanırım elimde oluşan nemden dolayı . Araştırdım ama bir türlü sağlıklı bi bilgi bulamadım . Daha önce böyle bi sorun yaşamış ve çözümünü bulmuş birileri vardır umuduyla konuyu açıyorum . Çözüm önerilerinize herzaman açığım

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu sorun benimde başımın belasıydı bir zamanlar.. Çareyi ekran koruyucu camı çıkarmakta buldum. İphone'un kendi ekranı şuan yeterli yumuşaklığı ve kayganlığı sağlıyor.
Ek bilgi olarak: ilk akıllı telefonum samsung galaxy s'in ekranı başka galaxy s lere göre çok daha kalitesiz kullanım sunuyordu, ekranda sanki cama değil plastiğe dokunuyor gibiydi. Daha sonraları küçük markaların, ülkedere göre değişik materyal kullandığını ve ger özelliğin her modelde ayni olmadığını öğrendim..

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
galiba çare ekran koruyucu cam yada nano cam teknelojisi ama bunlar 3-5 liralık çin malları gibi değil araştırmam lazım :)
ben orjinal camı ile de oynadım ama ellerin nemlenmesi yüzünden çözüm oladı

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesela şuan ayni sorun bende Touch ID meselesinde zerk ediyor. 5 denemede 1 çalışıyor yada tuşu iyice siliyorum o şekilde tanıyabiliyor. Ama telefonun kendi camı şuan gayet rahat geliyor.

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3-4 saat kadar online olunca malesef bu durum kaçınılmaz oluyor benim için ama benim şuan ki kılıf paspal malesef mevcut mağazalarda kalite düşük mecburen internetten yabancı videoları izliyorum ama işin doğru pek de anlamıyorum bu yüzden ürün pazarlamacılarına mail gönderdim bekliyorum bakalım :)

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone 6S Nano cam denilenlerden kullanıyorum. 20₺ ye aldım geçen sene. 1 senedir kullanıyorum ekranım şu anda nemli, üstüne de oyun oynuyorum sıcak sıcak elim falan kaymıyor memnunum.

Tips
Tips
Üst Alt