Neler yeni

Ekran arkasında silüet

yasin1587

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır telefonumda garip bir durum var. Mesela whatsappta konuşurken arka planda ayrı bir whatsapp konuşması var ama benim konuşmam klavye açık şekilde veya onun dışında en son ne kullandıysam o arka planda gözüküyor silüet şeklinde. Ekran görüntüsü koymak isterdim fakat öyle bir şey görünmüyor. Arkadaşlarım da görünce çok şaşırdılar. Telefon Iphone 6

orkooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
lg de kronik bir durum ekran yanması iphonede ilk defa sizden duydum lg de çözümü ekran degişimi oluyor daha önce ekran degiştirdiysen orjinal degildir degişmediysende vakti gelmiş demekki

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Samsung cihazlarda da aynı şekilde klavyeyi kapattıktan sonra arka planda görüntüsü kalıyordu. Ben de kullanılan ekranla alakalı olduğunu düşünüyorum.

yasin1587

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
lg de kronik bir durum ekran yanması iphonede ilk defa sizden duydum lg de çözümü ekran degişimi oluyor daha önce ekran degiştirdiysen orjinal degildir degişmediysende vakti gelmiş demekki
ekran değiştirmedim daha önce garantisi olsa verirdim böyle bi sorun var diye ama kaç paraya patlar bilmiyorum. Ayrıca ısındığı zaman ekran gidiyor kayıp duruyor ekrana bastırmam gerekiyor gelmesi için.

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende de oluyor. Uzun sure WhatsApp da konusunca klavye kalıyor. Beyaz bir resim acıyorum ve ekran suresini kaldırıyorum ve ekran ışığını tam açıyorum . 10 dakika bekledikten sonra düzeliyor. LCD ekranların hepsinde olan birşey. Takılmayın

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPhone 5-5s-6s ve 7 plus kullandım bu sorunu ilk defa iPhone da duydum üstüne üstün lcd ekranların hepsinde var takılmayın cümlesini ilk ve son defa duydum ;)

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iPhone 5-5s-6s ve 7 plus kullandım bu sorunu ilk defa iPhone da duydum üstüne üstün lcd ekranların hepsinde var takılmayın cümlesini ilk ve son defa duydum ;)
IQ bende fazla olmadıgından böyle garip cümleler kurabiliyorum kusura bakmayın. Gömmek yerine cevabımı silebilirsiniz. Teşekkürler.

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kimse kimseyi gömmüyor. Bir konu hakkında herkes fikir belirtebilir tabii fikir sahibi olanlar. Ayrıca lcd ekranda sık yaşanan bi sorun demek ve buna kaynak göstermek çok yanlış. Sadece bu iki cümle kullanılmış. Hangi marka cihazlar kaç tane sorun yaşanmış herhangi bir açıklama yok. 4 apple cihazı kullandım görmedim duymadım keza duyan varsa da her 10 iPhone’dan 7 tanesinde yaşanmış gibi bir kanıya varacak sıklıkta bu sorunu duymamıştır.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sorunun çözümü basit ekran değişimi herhangi bir yazılımsal çözümü yoktur 👍🏽

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kimse kimseyi gömmüyor. Bir konu hakkında herkes fikir belirtebilir tabii fikir sahibi olanlar. Ayrıca lcd ekranda sık yaşanan bi sorun demek ve buna kaynak göstermek çok yanlış. Sadece bu iki cümle kullanılmış. Hangi marka cihazlar kaç tane sorun yaşanmış herhangi bir açıklama yok. 4 apple cihazı kullandım görmedim duymadım keza duyan varsa da her 10 iPhone’dan 7 tanesinde yaşanmış gibi bir kanıya varacak sıklıkta bu sorunu duymamıştır.
Kralsın
Senden ogrenecek çok şeyimiz var. Ustadimsin.

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kısa süreli ekran yanması bende de oluyor gerçi telefon 3-4 senelik oldu ama kalıcı olmadığından çok takılmıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt