Neler yeni

Dream League oynayanlar

yalandunya241

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler Jailbreak olmayanlar iphone de şu videoyu izleyerek para kazanabilirsiniz
Bi bug

Faceden giriş yapınca para veriyo ayarları sıfırla diyip tekrar giriş yapın tekrar para veriyo bu sadece oyun ayarlarını sıfırlar yani takımına bişey olmaz

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jb ile oyun içi satın alma yapabiliyor muyuz? Yada farklı bir satın alma yöntemi var mı jb ile?Pubg mobilede var mı hile:)

yalandunya241

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
oyun içi satın alma olmuyor malesef pubg da da baktım da oda çalışmadı tweak vardı pbug için çalışmıyor

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ünlü online oyunlarda maalesef yapacağınız hile ban yemekten öteye gitmeyecektir :) inapp var oyunlarda uygulamalarda satın alma yapıyor kullandıklarım arasında işe yarıyor yeterli bana :)

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Save game cheats kullanarak da hile yapılabiliyor bu oyuna jailbreakli de olması gerekmiyor, hem daha kolay olur😊

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Anlatıyorum şimdi, oyunda hilede tüm oyuncuların 100 ve sınırsız para ile başlıyorsun. Online oynanabilir herhangi bir sorun yok (denedim bende) veya ban falan da yemiyorsun korkun olmasın.

İlk önce iMazing adlı uygulamayı internetten indir. Telefonunu bağladıktan sonra şöyle görünecek: imageproxy.png

Bundan sonra manage apps kısmına tıklıyorsun. Daha sonra karşına şu çıkacak: imageproxy (1).png

Yukardan device kısmına tıkla ve dream league uygulamasına gelince sağ tık yap ve back up app dataya bas. Sonra:imageproxy (2).png

Karşına bir uyarı çıkacak onu dikkate alma ve ilerle en sonunda böyle gözükecek zaten. İndirilen dosyayı masaüstüne çıkarmayı unutma. Diğer adım:imageproxy (3).png

Çıkardığın dosyayı winrar ile aç. Sana vereceğim linkten indirdiğin dosyalarla bunları değiştir.
Sonra: imageproxy (4).png

Tekrardan dream league uygulamasına gel başta yaptığın gibi ve bu sefer restore app datayı seç. Değiştirdiğin dosyalarla olan uygulamayı seç sonra masaüstünden.
imageproxy (5).png
En sonunda böyle gözükecek ve işlem tamamdır. Bu arada bunları yaparken uygulama arkada açık olmasın.

Hile dosyasının testi bu da virüs olmadığına dair :Screenshot (12).pngScreenshot (13).png

Bu hilenin anlatımı ve dosyası iosgods sitesinden alınmıştır. Eğer forumda böyle link veya hile paylaşımı yasaksa memnuniyetle kaldırırım, forumda yeniyim kusuruma bakmayın lütfen. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt