Neler yeni

Çözüldü Downgrade

Emrmlkc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba şuan iphone x 14.5 beta kullanıyorum 14.4 e geri dönüp jb yapmak istiyorum fakat apple watch ta betada telefondan geri dönsem watchdan geri sürüme nasıl döncem bilemiyorum

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba şuan iphone x 14.5 beta kullanıyorum 14.4 e geri dönüp jb yapmak istiyorum fakat apple watch ta betada telefondan geri dönsem watchdan geri sürüme nasıl döncem bilemiyorum
ios 14.4 için jailbreak yok sadece 14.3 sürümüne kadar var ondada 14.3 e düşemezsiniz.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Teknik olarak iOS 14.4'e dönüp Checkra1n ile jailbreak yapabilirsiniz, ama bildiğim kadarıyla watchOS sürümünüzü düşüremezsiniz. Sadece Apple yapabiliyor diye biliyorum Apple Watch'ta downgrade işlemini. Onun için tek yapabileceğiniz şey final sürümünün çıkmasını beklemek olur, veya bir servise veya bir Genius Bar'a götürüp sürüm düşürmeyi oradan talep etmek.

Emrmlkc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Teknik olarak iOS 14.4'e dönüp Checkra1n ile jailbreak yapabilirsiniz, ama bildiğim kadarıyla watchOS sürümünüzü düşüremezsiniz. Sadece Apple yapabiliyor diye biliyorum Apple Watch'ta downgrade işlemini. Onun için tek yapabileceğiniz şey final sürümünün çıkmasını beklemek olur, veya bir servise veya bir Genius Bar'a götürüp sürüm düşürmeyi oradan talep etmek.
Evet şaun iphone u jb yaptım ama apple watch ile eşleşmiyo 14.5 kesin jb olmaz dimi

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
En son 0.12.2 beta sürümü yayınlamış Checkra1n için. iOS 14.5 beta 1 çıktığında ise Reddit'te çalışmadığı hakkında duyuru yapılmış. Yani şimdilik 14.5'e jailbreak yapamazsınız gibi görünüyor 😕
Kaynak:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Emrmlkc

WatchOS sürüm düşürmeden bağlanabilirsiniz...

ücretli alternatif:

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Tips
Tips
Üst Alt