Neler yeni

Dns tweaki

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hücresel veride dns değiştirebileceğim bir tweak arıyorum (vikipedi falan yasaklı sitelere girebilmek için) vpn kullanmak istemiyorum daha önce adguard pro satın aldım ama çalışmıyor artık uygulama ya da tweak arıyorum acilen cihazım ios 12

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dostum mobil veride DNS ayarları operatör tarafından internete erişim için cihaza aktarılan APN ayarları içerisinde mevcuttur. Sen bunu değiştiremezsin fakat VPN de olasın dersen sana şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Puffin ya da Aloha Browser gibi kendi proxy si ile internete erişim sağlayan alternatif tarayıcılar kullanabilirsin.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dostum mobil veride DNS ayarları operatör tarafından internete erişim için cihaza aktarılan APN ayarları içerisinde mevcuttur. Sen bunu değiştiremezsin fakat VPN de olasın dersen sana şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Puffin ya da Aloha Browser gibi kendi proxy si ile internete erişim sağlayan alternatif tarayıcılar kullanabilirsin.
Eskiden GuizmoDNS tweakı vardı ve mobil veride dns değiştirebiliyorduk fakat bu tweak uzun zamandır güncellenmedi.
9919

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eskiden GuizmoDNS tweakı vardı ve mobil veride dns değiştirebiliyorduk fakat bu tweak uzun zamandır güncellenmedi.
Ekli dosyayı görüntüle 9919
Güncelleme gelse bile btk ipleri ele aldı.Çoğu dns adresini yasakladı.Çoğu vpn programınında ip adreslerini engelledi.Sürekli ip adresleri güncellenen vpn programları çalışıyor.Dnsler artık hayal oldu.Vpn kullanmak istemeyen , arkadaşında dediği gibi puffin browser kullanabilir.Kendi içinde vpnsi var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aloha tarayıcısını kullan bence. Kendi icerisinde sınırsız ve ücretsiz vpn var

Tips
Tips
Üst Alt