Neler yeni

DLEasy youtube de rekalamlari kapatma

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selam arkadaslar

bundan 2 ay önce dleasy cydia dan satin aldim ve cok memnundum youtubede video izlerken videolarda tüm reklamlari kapatiyordu yani göstermiyordu

cydia da dleasy e günceleme gelmis güncelemeden sonra youtube de video larda reklamlar acilmis :-( bunu kapata bilyormuyuz??? her 2-3 dakikada reklam

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Youtube tools kullan

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
selam arkadaslar

bundan 2 ay önce dleasy cydia dan satin aldim ve cok memnundum youtubede video izlerken videolarda tüm reklamlari kapatiyordu yani göstermiyordu

cydia da dleasy e günceleme gelmis güncelemeden sonra youtube de video larda reklamlar acilmis :-( bunu kapata bilyormuyuz??? her 2-3 dakikada reklam
yakında bir güncelleme daha gelir

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
selam arkadaslar

Bir alt sürümü yükleyin. Geliştiricisi artık YouTube’da reklam engellemeyi devredışı bıraktı.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Youtube tools yüklesene reis

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Youtube tools yüklesene reis

cydia da mi youtube tools?
Mesaj düzenlendi:

Bir alt sürümü yükleyin. Geliştiricisi artık YouTube’da reklam engellemeyi devredışı bıraktı.

aynen bende bunu fark ettim bir önceki sürümü kurdum 👍🏻

gelistirici harbiden bunu yaptiysa ... ne güzel reklamsiz izliyorduk... verilen parayi sonuna kadar hak ediyo...
dedigim gibi bir alt sürümü kurdum onda reklamlari kapat secenegi var

Tips
Tips
Üst Alt