Neler yeni

Dji Fly Fcc mod uygulama

bellatricc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Arkadaslar merhaba dji fly fcc modlu uygulama arıyorum bulduğum ipa lar başka kişiler tarafından yapıldığı için hex kodu istiyor kullanamıyorum bilgi olan arkadaslar yardım edermisiniz ?

Cihaz
İPad mini 2
Sürüm
12.4.6

Ekli dosyalar

uACetiN

www.cetinweb.com
Moderatör
Cihaz
iPhone 11
Modlu uygulamarı bilmem ama Bende DJI Spark modeli şahsen cihazı android bir telefona bağlayıp fakegps tarzı uygulama ile konumumu abd amerika olarak seçip fcc moduna geçiş yapmıştım.
Sonrasında dikkat edilmesi gereken konumuz dogru iken bir telefonu bağladığınızda konum ile alaklı size uyarı verir FCC setting default gibi bir uyarı o uyarıya cancel demeniz gerekiyor her seferinde. cancel demezseniz fcc modundan çıkar.
Kolay gelsin youtubeda da videoları var.

bellatricc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Modlu uygulamarı bilmem ama Bende DJI Spark modeli şahsen cihazı android bir telefona bağlayıp fakegps tarzı uygulama ile konumumu abd amerika olarak seçip fcc moduna geçiş yapmıştım.
Sonrasında dikkat edilmesi gereken konumuz dogru iken bir telefonu bağladığınızda konum ile alaklı size uyarı verir FCC setting default gibi bir uyarı o uyarıya cancel demeniz gerekiyor her seferinde. cancel demezseniz fcc modundan çıkar.
Kolay gelsin youtubeda da videoları var.
evet onu biliyorum ama ios için yapıldı bu uygulamaya giriş yaparken fcc mod aç seçenegi cıkıyor ama satan kişiler var uygulamayı developer hesabı ile imzalayıp veriyorlar

uACetiN

www.cetinweb.com
Moderatör
Cihaz
iPhone 11
evet onu biliyorum ama ios için yapıldı bu uygulamaya giriş yaparken fcc mod aç seçenegi cıkıyor ama satan kişiler var uygulamayı developer hesabı ile imzalayıp veriyorlar
Mod yapılmış uygulamaları tasvip etmiyorum cihazınız belli bir mesafeye çıkıyor herhangi bir olumsuzlukta olabilecekleri düşünemiyorum cihaz çöp :) kırımsız uçuşlar

Tips
Tips
Üst Alt