Neler yeni

DFU Mod ile Restore

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, Cihaz elma logosunda kaldı fakat tam olarak elma logosu değil, logo gelip gidiyor, bi siyah ekran bi de logo çıkıyor ve cihaz açılmıyor, elimde SHSH2 kayıtlarım var jailbreakde de unc0ver ile nonce değerini ayarlamıştım, DFU mod ile sürüm kaybetmeden 12.4 restore edebilir miyim 3utools ile v.s ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba, Cihaz elma logosunda kaldı fakat tam olarak elma logosu değil, logo gelip gidiyor, bi siyah ekran bi de logo çıkıyor ve cihaz açılmıyor, elimde SHSH2 kayıtlarım var jailbreakde de unc0ver ile nonce değerini ayarlamıştım, DFU mod ile sürüm kaybetmeden 12.4 restore edebilir miyim 3utools ile v.s ?
Gerekli konular forumda var... 3UTools, iRestore

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam rica etsem nasıl yapabileceğimi anlatır mısınız kısaca diğer konulara baktım da bulamadım.
Konu linkini inceleyebilirsin.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam Recovery mod diyor DFU mod ile bir farkı varmı Recovery moddan nasıl DFU mod geçebilirim ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam Recovery mod diyor DFU mod ile bir farkı varmı Recovery moddan nasıl DFU mod geçebilirim ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İnceledim konuyu sadece iTunes anlatımı var, 3utools 2.33 sürümünü yükledim DFU moda aldım şuan ne yapmam gerekiyor SHSH2 kayıdım da var 12.4 için.

efsane

Administrator
Cihaz
İnceledim konuyu sadece iTunes anlatımı var, 3utools 2.33 sürümünü yükledim DFU moda aldım şuan ne yapmam gerekiyor SHSH2 kayıdım da var 12.4 için.
şu anda veya en son hangi sürümdeydin ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
şu anda veya en son hangi sürümdeydin ?
12.4 sürümündeyim SHSH2 kayıdım da var jailbreakliydi cihaz unc0ver nonce ayarladı sanırım şuan DFU modda bekliyorum 3utools 2.33 açık DFU modu gördü ne yapmalıyım ?

efsane

Administrator
Cihaz
12.4 sürümündeyim SHSH2 kayıdım da var jailbreakliydi cihaz unc0ver nonce ayarladı sanırım şuan DFU modda bekliyorum 3utools 2.33 açık DFU modu gördü ne yapmalıyım ?
3UTools konusundaki aynı işlemleri yaparsan sorun yaşamaman gerekiyor... zaten o kendisi işlemleri yapıyor

Olmazsa tekrar dene

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
3UTools konusundaki aynı işlemleri yaparsan sorun yaşamaman gerekiyor... zaten o kendisi işlemleri yapıyor

Olmazsa tekrar dene
Tamamdır hocam yani Downgrade 64-Bit'ten yapacağım direkt.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iPhone 5s ve yukarısı 64-Bit cihazlar
Tamam iPhone 5s var şuan zaten çok teşekkür ederim şimdi deneyeceğim.
Mesaj düzenlendi:

Dangerous falan diyor herhangi bir sıkıntı çıkarsa geri dönüşü olur mu bu işlemin ?
Mesaj düzenlendi:

En sonda böyle bir hata verdi.

14358

Son düzenleme:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tamam iPhone 5s var şuan zaten çok teşekkür ederim şimdi deneyeceğim.
Mesaj düzenlendi:

Dangerous falan diyor herhangi bir sıkıntı çıkarsa geri dönüşü olur mu bu işlemin ?
Mesaj düzenlendi:

En sonda böyle bir hata verdi.

Ekli dosyayı görüntüle 14358
Cihaz dfu modda mı?
3utools konusundaki spoyler yazan kısımlara tıklayarak fotoğrafları görebilirsiniz

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cihazı recovery moda alın.
Neyse hocam ben direkt iTunes'ten en son sürüme yükleyeceğim artık 12.4.1 için jailbreak bekleyeceğim, işlem sıkıntılı gibi görünüyor. Her şey için teşekkürler.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@CanerK

Özel mesajla teamviewer sifre gönder, yardımcı olmaya çalışım

Kenan___

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
12.4 13.1.2 sep uyumlumu acaba şuan bende aynı sorunu yaşıyorum elma logosu gelip gidiyor telefon açılmıyor

efsane

Administrator
Cihaz
12.4 13.1.2 sep uyumlumu acaba şuan bende aynı sorunu yaşıyorum elma logosu gelip gidiyor telefon açılmıyor
IOS 13.x [Sep dosyası] uyumlu olmadığı için IOS 13.1.2’ye geçmen lazım..

Tips
Tips
Üst Alt