Neler yeni

Tweak DarkMessages

D

DeliturK

Guest
DarkMessages, bu jailbreak tweak, iOS 10 uyumlu ama 11 ilerde Messages uygulamasına karanlık modu getiriyor.

Repo: Bigboss
Ücretsiz

Telefonumdan Görüntüler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bu adam neden banlandı ? Güzel Tweak paylaşıyordu

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bence iyi oldu paylaşılan tweakleri paylaşıyordu

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bence yine en güzel Tweakleri @gokmenecer paylaşıyor. DeliturK gereksiz bir sürü Tweak paylaşıyordu. Tweak paylaşım/istek bölümüne favori Tweakler değil de Premium Tweakler adı altında LocalIApStore, OpenNotifier11, Snapper 2 gibi hemfikir olduğumuz Tweakler sabit konu olarak paylaşılsa çok güzel olur. Yönetime arz ederiz :)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bence yine en güzel Tweakleri @gokmenecer paylaşıyor. DeliturK gereksiz bir sürü Tweak paylaşıyordu. Tweak paylaşım/istek bölümüne favori Tweakler değil de Premium Tweakler adı altında LocalIApStore, OpenNotifier11, Snapper 2 gibi hemfikir olduğumuz Tweakler sabit konu olarak paylaşılsa çok güzel olur. Yönetime arz ederiz :)
Güzel yorumun için teşekkür ederim😊 Elimden geldiğince işkevsel ve işe yarar tweakleri paylaşmaya çalışıyorum.

Önerini değerlendirilmek üzere yönetime iletiyorum👍🏼 En kısa sürede bununla ilgili bir çalışma yapacağız sanırmm😃

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende şahsi olarak tanımıyordum ama sürekli gereksiz konu açıyordu kirlilik oluyordu.Ama banlanma konusunun nedenini bilmiyorum

Tips
Tips
Üst Alt