Neler yeni

Cydiadan atıyo

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Checkra1n jailbreak kullanıyorum.Telefon İphone 7 sürüm 13.3.Jailbreak aktif tweakler çalışıyo.Ama cydiadan atıyo reinstall yaptım.Telefonu kapatıp yeniden açıp jailbreak yaptım ama cydiaya giremiyorum dediğim gibi tweaklerde falan sorun yok çalışıyo.Nedeni ne olabilir acaba?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cydia da kurulu olan sistem tweaklerinden biri yapıyor olabilir

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Reset cydia chech yap düzelir

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Nasıl yapcam
Mesaj düzenlendi:

Giremiyorum çıldırcam restore yap dedim checradan olan tweaklerden de oldum☹

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Nasıl yapcam
Mesaj düzenlendi:

Giremiyorum çıldırcam restore yap dedim checradan olan tweaklerden de oldum
Gördüğüm kadar Yaklaşık 1,5 senedir Forumda üyesin... ve Mübarek şu forumu arada bir takip etseydin bugün bir çok sorduğun soruya cevap bulurdun...

Restore demek Jailbreak silmek demek ve haliyle Jailbreak aracılığıyla yüklenen tüm paketler yani Tweak, repo vs. silinir...

Cydia uygulaması açılmıyorsa , Cydia için gerekli sistem dosyaları ya yüklü değil yada zedelenmiştir

Checkra1n Jailbreak kullandığın için bu durumda Sıfır bir kurulum şart..

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gördüğüm kadar Yaklaşık 1,5 senedir Forumda üyesin... ve Mübarek şu forumu arada bir takip etseydin bugün bir çok sorduğun soruya cevap bulurdun...

Restore demek Jailbreak silmek demek ve haliyle Jailbreak aracılığıyla yüklenen tüm paketler yani Tweak, repo vs. silinir...

Cydia uygulaması açılmıyorsa , Cydia için gerekli sistem dosyaları ya yüklü değil yada zedelenmiştir

Checkra1n Jailbreak kullandığın için bu durumda Sıfır bir kurulum şart..
Efsane başkan sağolasın.Ama chekra1n içinde bulunan restore system tuşuna bastım ve tweakler ve cydia silindi sonra yeniden kurmaya çalıştım yine açılmadı.Yani bu yaptığım temiz kurulum olmuş olmuyo mu başka bi yolu var mı?Yani telefon ayarlarını da sıfırlayıp herşeyi silmem gerekiyor mu acaba :(

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Buro27

iTunes ile sıfır bir kurulum yap sonra checkra1n ile Jailbreak yap...bu arada crackli repo ve tweaklerden uzak ol...

zaten Jailbreak yapana kadar bir sürü eziyet , sonra kırmızı yazılar derken Cydia açılmaması vs.

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Buro27

iTunes ile sıfır bir kurulum yap sonra checkra1n ile Jailbreak yap...bu arada crackli repo ve tweaklerden uzak ol...

zaten Jailbreak yapana kadar bir sürü eziyet , sonra kırmızı yazılar derken Cydia açılmaması vs.
Tamamdır çok sağolun

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dediğiniz şekilde çözdüm çok teşekkür ederim sağolun

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt