Neler yeni

Çözüldü cydia impactor certificate problem

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Uğraşmayın. @efsane6 abi ile iletişime gecin bir dev aco ipası alın ~340 gün kafanız rahat etsin.....

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
jb yapmak için impactor kullanmak istiyorsan bi site var bilgisayarsız electra yükleye biceğin
Mesaj düzenlendi:

Link atmak için bu mesajıda atmam lazım
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Burdan yapabilirsiniz ben denedim çalışıyor.
senden ALLAH razı olsun kardeşim,saatlerdir bakmadığım yer ,yapmadığım şey kalmadı .cydi impactor hep hata veriyordu bir türlü electrayı yükleyememiştim ama bu siteden 11.4.1 i yükledim ve jb aktif oldu.yani neredeyse telefonu silip tekrar deneyecektim olmasaydı 12.1.3 e geçecektim ,günlerdir süren tweak aramalarım heyecanım boşa gidecekti.yani şuan sana ne kadar dua etsem azdır.tekrar teşekkür ederim

zBamBamz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
senden ALLAH razı olsun kardeşim,saatlerdir bakmadığım yer ,yapmadığım şey kalmadı .cydi impactor hep hata veriyordu bir türlü electrayı yükleyememiştim ama bu siteden 11.4.1 i yükledim ve jb aktif oldu.yani neredeyse telefonu silip tekrar deneyecektim olmasaydı 12.1.3 e geçecektim ,günlerdir süren tweak aramalarım heyecanım boşa gidecekti.yani şuan sana ne kadar dua etsem azdır.tekrar teşekkür ederim
Ne demek bro 👩🏻‍🦱

lowered

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
iphone 5 için jb yapamıyorum yardım edermisiniz 10.3.3 sürüm

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
@esquirenin selamlar. developer ipa alarak rahata erişebilirsiniz. tweakbox vs gibi yerlerde sorunlar çıkıyor.

faca2121

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
iyi geceler herkese telefonum ios 10.3.1 doublehelix jailbreak kullaniyordum bugun telefon kendi kendine boot etti jb gitti ama uygulamalardanda cikis yapti anlamadigim sekilde eve geldim impactor ile tekrar ipa yuklemeye calisiyorum http-win-cpp:160
Peer certificate cannot be authenticated with given CA certificates
SSL certificate problem: self signed certificate in certificate chain diye bir hata aliyorum sanal mac os var bilgisayarimda ordan yapmayi denedim ordada onceden girdigim sertifikalari kaldiramadigimdan olmadi baska bir hesap denedim oda max quantity error hatasi verdi ne yapabilirim
cydia impactor'de impactor menüsünde insecure SSL diye bir seçenek var onu seçip dene bir.

Tips
Tips
Üst Alt