Neler yeni

Cydia hata veriyor

Lonerx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
13770ar
arkadaşlar bu gün jailbreak kendi kendine gitti sonra unc0ver dan tekrar yapmaya çalıştım olmadı profili silip tekrar yükledim sonrasında tekrar kurdum ama gün içerisinde sayfaya girdiğimde böyle bir durumla karşılaşıyorum sebebi nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Cihaz
X
Sürüm
12.4

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uncover Ayarlardan reinstal cydia ve reset cydia chache sekmelerini açıp tekrar jb yapın

Lonerx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nasıl anlicam dostum reponun crackli olduğunu
Mesaj düzenlendi:

Uncover Ayarlardan reinstal cydia ve reset cydia chache sekmelerini açıp tekrar jb yapın
Yeniden mi jb yapmam gerekecek ?

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Packix reposundan kaynaklanıyor güncelleme olabilir düzelir sanırım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Nasıl anlicam dostum reponun crackli olduğunu
Mesaj düzenlendi:

Yeniden mi jb yapmam gerekecek ?
Onarım ve yenileme işlemi. Repo harici deb yüklemesi yaptınızmı.

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yuklu repolarin resmini atarsan crackli olup olmadiklarini soylerim

kursat205

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Packix reposunu silip baştan deneyin

resimkulubu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bendeki hata da bu ne yaptıysam düzelmedi.
cydia yükleniyor ama bingner reposu eksik kalıyor yenileyince bu hatayı veriyor gerekli tweeakleri yükleyemiyorum mesela icleaner yüklenmiyor.
dfu modda yazılım yükledim olmadı 12.4.1 versiyona yükseltip sürüm düşürdüm yine hep aynı hatayı veriyor.
unc0ver ile jailbreak yapınca "Assertion failure" hatası alıyorum ama jailbreak yapıyor ama sonrası başta anlatığım sıkıntılarla karşılaşıyorum.
yok mu bi çaresi?
sileo bile yükledim o bile hatalar verdi.
Mesaj düzenlendi:

sonunda hallettim
öncelikle dfu modda 12.4.1 ipsw yi kurun aktivleştirin ve telefon açıldıktan sonra hemen 12.4'ü dfu modda temiz bir kurulum yapın ve yedek yüklemeyin. ve vereceğim adreste unc0ver'in yeni oluşturduğu sitesi üzerinden direk safari üzerinden unc0veri yükleyin.
daha sonra güvenli olarak işaretleyin sonra uçak moduna alın ve unc0ver'i açın bir dakika falan bekleyin çalıştırın hata verecek(12.4.1 ota güncellemesini ayarlarda olduğunu görecek onu silin) sonra yeniden başlatın tekrar unc0ver'i açın bir dakika bekleyin jailbreak deyin restart isteyecek tekrar açın bir dakika bekleyin jailbrek yapın işlem tamamdır.
Mesaj düzenlendi:

siteyi yazmayı unutmuşum.

iosninja ve tweakboxapp deki unc0verlar sorun yaşatıyor. verdiğim siteden safari ile indirin inşallah sorun çıkmaz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt