Neler yeni

Cydia güncellemesinden sonra cydia silindi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Merhaba arkadaşlar

Cydiaya gelen güncellemeleri yaptım, yaptıktan sonra Sileo güncellendi ve cydiayı da kaldırdı. Son güncelleme ile herkeste mi böyle oldu ? Ben Sileo değil cydia kullanmak istiyorum.
Electra 1.3.2
iOS 11.3.1

Teşekkürler

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Güncellemeleri alt sürüme düşürmeyi deneyin olmazsa unc0ver var ona geçin

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra da silindi sizde olduğu gibi :) unc0ver de hala taş gibi cydia var :

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Peki cydia üzerinde kayıtlı olan repoları Filza üzerinden görebileceğim bi klasör var mı repoları sileoya aktarayım ? Aslında cydiayı CyDown Türkçe tweak açıklamaları için kullanıyordum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cydia kanser oldu, yavaş yavaş ölüyor. :D Yerine Sileo denilen elemana bırakıyor. :D

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sileo da Türkçe dil desteği varmı peki ?? Cydia gibi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar Sileo kullanmak istemeyenler Electra aracını bırakması gerekiyor. Delectra ile Electra'yı kaldırabilirsiniz.

@Dosya123
(unc0ver son sürümü yüklemediysen!)
11.3.1 için, unc0ver 2.2.6 deneyebilirsin. Google'a Undecimus Releases yaz, GitHub'a gir ve arka sayfalara git. 2.2.6 çıkacaktır.
Not: Emptly List (EL) Kernel exploit Jailbreak olmasını baya bir zorlaştırıyor, şarjını tam bitirmemeye çalış derim.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Arkadaşlar Sileo kullanmak istemeyenler Electra aracını bırakması gerekiyor. Delectra ile Electra'yı kaldırabilirsiniz.

@Dosya123
(unc0ver son sürümü yüklemediysen!)
11.3.1 için, unc0ver 2.2.6 deneyebilirsin. Google'a Undecimus Releases yaz, GitHub'a gir ve arka sayfalara git. 2.2.6 çıkacaktır.
Not: Emptly List (EL) Kernel exploit Jailbreak olmasını baya bir zorlaştırıyor, şarjını tam bitirmemeye çalış derim.
Delectra yapınca bir sürü tweak ve ayarları silinecek uzun iş Sileo ile idare etçez artık teşekkürler

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Aslında Delectra'nın bu yeni güncellemeyi kapsamadığı için pek faydası olacağını sanmıyorum, Succession deneyebilirsin. Sileo'da sıkıntı yoksa gerek yok tabii.
Konusu; Succession - Tam Restore Aracı

Tweak ayarlarını da, /Library/PrefenceBundles klasörünü alarak tutabilirsin. Tweak'leri yeniden yükledikten sonra bu klasördekileri yerlerine koyarsan, ayarlar eski haline dönecektir.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sileo Türkçe dil desteği gelecekmi acaba
Mesaj düzenlendi:

Sileo kulanmak istemeyen arkadaşlar gelen güncellenmelere girip paket ayarlarını değiştir ordanda güncellemeleri yoksay deyip çıkın böylece cydia kullanmaya devam edebilirsiniz

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt