Neler yeni

Cydia Güncel Olmasına Rağmen Güncelleme Ekranı Geliyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cydia sürümü 1.1.30 sürümü en günceli yani ama yine de bu ekran geliyor. Güncelleştirmeler de sadece anemone ve jbtr repo ikonları var. Sorun onlardan dolayı mı acaba ?

8C100914-5F9C-49D7-89B7-6CB76A24723E.png

Cihaz
6S
Sürüm
11.3.1

D

dreguleryuz

Guest
Cydia sürümü 1.1.30 sürümü en günceli yani ama yine de bu ekran geliyor. Güncelleştirmeler de sadece anemone ve jbtr repo ikonları var. Sorun onlardan dolayı mı acaba ?

Ekli dosyayı görüntüle 5536
Bugün aynı uyarıyı ben de aldım. Tam güncelleme seçeneğine bastım. Sıkıntı yok. Güncelle gitsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
cydia için değil içerisindeki güncelleme için uyarıyor dostum bak altta 2 uyarı var onun için uyarıyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cydia için değil içerisindeki güncelleme için uyarıyor dostum bak altta 2 uyarı var onun için uyarıyor
Yok değil. Anemoneyi hiç güncel kullanmadığım için sürekli orada güncelleme gözüküyor ama hiç bu ekran gelmemişti. Sıkıntı olur elma da kalır diye korktum da arkadaş sıkıntı yok deyince yapalım bakalım.

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Benim güncellemiyorum cydo substra hataları falan veriyor güncellemiyor.

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweak indirilebiliyor mu ?
Evet. Bi kaç sorunlu tweaki sildim . Şuanda o cydia günceleme sorusunu sormuyor. Tek güncellememiş bizim repomuzun iconları var. Ondada bu hatayı veriyor niyeyse. Başka tweak yüklemede problem yok.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Evet. Bi kaç sorunlu tweaki sildim . Şuanda o cydia günceleme sorusunu sormuyor. Tek güncellememiş bizim repomuzun iconları var. Ondada bu hatayı veriyor niyeyse. Başka tweak yüklemede problem yok.
Repoları yenile, güncellemeleri yap, bilinmedik, güvenilmedik repoları sil.

Bu siteden de tweaklerin uyumlu, uyumsuzluğuna bak. Uyumsuzları sil sorun çıkarmasın.

meliherdem

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
jbtr repo icon güncellemesi geldi cydia repoları cydia.app da kurulu olduğu için gerekli güncelleme diyor

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
repo ikonlarıyla ilgili bir güncellemeydi. Bizim repomuz olduğundan güvenle yapabilirsiniz..

Sorun çözüldüyse konuyu kapatıyorum.

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
Ben de aynı sorunu yaşıyorum tam güncellem diyorum güncelliyor sonra tekrar cydia ya girdiğimde yine aynı ekran karşıma çıkıyor

Tips
Tips
Üst Alt