Neler yeni

Çözüldü Cydia giriş sayfasında hiç bir şeye tıklanmıyor

Doancrula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iOS 9'dan beri jailbreak olaylarına uzaktım. 2,5 yıllık 7 Plus'ıma İlk defa jailbreak yapıyorum. Impactor ile yükleme yapamadım sertifika hatası verdi sürekli. sürümüyle revoke yapmayı denesem de hiç bir sonuç alamadım. Ben de tweakbox üzerinden unc0ver indirip jailbreak yaptım. Ama Cydia ana sayfasında hiç bir şeye tıklayamıyorum. Tıkladığım seçenek gri renge dönüşüp öylece kalıyor. Cydia işleyişinde sıkıntı yok tweakleri kullanabiliyorum.
Dosya_001.png

Forumda arama yaptım. 1 sene önce de başka bir arkadaşın başına gelmiş. Ona 1-2 tweak'i kaldırma tavsiyesinde bulunulmuş. Ama ben herhangi bir tweak dahi yüklemediğim halde bu sorunla karşılaştım.

Cydia sekmelerinin tıklanmaması

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 9'dan beri jailbreak olaylarına uzaktım. 2,5 yıllık 7 Plus'ıma İlk defa jailbreak yapıyorum. Impactor ile yükleme yapamadım sertifika hatası verdi sürekli. sürümüyle revoke yapmayı denesem de hiç bir sonuç alamadım. Ben de tweakbox üzerinden unc0ver indirip jailbreak yaptım. Ama Cydia ana sayfasında hiç bir şeye tıklayamıyorum. Tıkladığım seçenek gri renge dönüşüp öylece kalıyor. Cydia işleyişinde sıkıntı yok tweakleri kullanabiliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 13826

Forumda arama yaptım. 1 sene önce de başka bir arkadaşın başına gelmiş. Ona 1-2 tweak'i kaldırma tavsiyesinde bulunulmuş. Ama ben herhangi bir tweak dahi yüklemediğim halde bu sorunla karşılaştım.

Cydia sekmelerinin tıklanmaması
Basacağınız yere parmağınızı koyup sağa doğru kaydırın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doancrula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Basacağınız yere parmağınızı koyup sağa doğru kaydırın.

Bu nasıl böyle oldu? Artık böyle de benim mi haberim yoktu yoksa? :D Çok teşekkürler.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu nasıl böyle oldu? Artık böyle de benim mi haberim yoktu yoksa? :D Çok teşekkürler.
Yakın zamanda oldu su son uncover güncellemesinden sonra.(3.5.5)

Doancrula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yakın zamanda oldu su son uncover güncellemesinden sonra.(3.5.5)

Arayı açtığımız belli oluyor bu işlerle. Tekrar teşekkürler.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu ana sayfada işimize yarayan hiç birşey olmamasına rağmen herkes neden bu anasayfadaki yerlere girmeye çalışıyor. :B

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu ana sayfada işimize yarayan hiç birşey olmamasına rağmen herkes neden bu anasayfadaki yerlere girmeye çalışıyor. :B
Biraz psikolojik bir durum.

Doancrula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu zannedip, yanlış bir kurulum yaptığını düşünmüş olabilir benim gibi.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
O bende oyle. Kaydirark giriyorum ama hesap yonet kisminda face veya google hesabiyla giris yapilamiyor.

Tips
Tips
Üst Alt