Neler yeni

Cydia eraser ile sıfırlanan cihaza jailbreak yapma

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler ios 9.3 surumunu cydia eraser ile sifirlasam cihazi yeniden telfonla nasil jailbrek ede bilirim ?
Link veya ne ile ?
Cihaz 5s

Cihaz
iphone 5s
Sürüm
9.3

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam dikkat edin, cydia eraser ile o sürümde genelde sıkıntı çıkıyor, telefon sıfırlanınca cydianın kalıntıları kalabiliyor, öyle olunca da tekrar jb yapamıyorsunuz, bir kaç kez geldi başımıza o yüzden yazdım. Başımıza gelince de araştırdım, bayağı mağdur olmuş insan var bu yüzden, aklınızda bulunsun dedim..

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
9.3.3 jailbreak yüklü ipad air 2 me en az 10 kere eraser ile sıfırlama yaptım. Ben en ufak bi hataya rastlamadım. Bilginiz olsun. Bende sorun hiç olmadı

Enliron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba bu tarz bir sorunum var bana geri dönüş yapabilir misiniz?

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
10.2.1 sürümünde 3 defa Cydia Eraser kullanıp sonrasında tekrar Jailbreak yaptım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

C

clkgkmn

Guest
@Omer
Cydia eraser ile formatla ( mesuliyet sana ait ) cihaz acilip kurulum yaptiktan sonra tekrar cihaz uzerinden format at tertemiz olur sonra tekrardan jb yaparsin

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Omer
Cydia eraser ile formatla ( mesuliyet sana ait ) cihaz acilip kurulum yaptiktan sonra tekrar cihaz uzerinden format at tertemiz olur sonra tekrardan jb yaparsin
hocam cihazin kendiSinden jailbrek ede bilirmiyim. ? Ya bunin ucun ne gerek ?

C

clkgkmn

Guest
@Omer
belli başlı siteler mevcut ama ne kadar sağlıklıdır bilemem youtube de çok var araştır derim

C

clkgkmn

Guest
@Omer
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

burada anlatılıyor nasıl yapıldığı

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Omer
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

burada anlatılıyor nasıl yapıldığı
Hocam eraser ile sifirlamak isdedikde asagidaki hatt sona kadar doluyor ve en sonda eraserden çikis yapiyor ve ayni kaliyor sifirlanmadan

C

clkgkmn

Guest
@Omer
Neden format atmak istiyosun format kendi gorusum en son yapilacak durum cozum yolu bulanamazsa o zaman yaparsin senin format atma amaci nedir

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Bu konuda belirtildiği gibi apple hesaplarından çıkış yapıp iPhone'umu bul'u kapatıp cihazda şifre varsa kaldırıp cihazı uçak moduna aldıktan sonra wifiyi açıp sim kilidi varsa sim kilidini kaldırdınız mı?
Cihazın şarjının %50 üzeri olmasınada dikkat etmeniz lazım.
Ayriyetten wifi ağına yakın olmanız , internetinde hızlı olması gerekmekte.
Ben cydia eraser'i kullanmıştım,zamanında bi ses dosyasını değiştirmiştim , cihazı şarja takınca kablosuz şarj gibi ses geliyordu , tabi ben bunu eski haline getirmeyi unutmuşum Tweak onu algılayıp yeni dosyasını falan kurmuştu yani o derece kaliteli bir tweak.Yapımcısı zaten saurik

Belirtmeyi unutmuşum ayarlar > ekran ve parlaklık > otomatik kilit = asla
Olarak ayarlayın...
Cihaza dokunmayın 1 saat boyunca.En son oldu mu olmadı mı buraya tekrar yazın,olmadıysa hata verdi mi , hatada ne yazdı vs vs...

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
HOCAM bu ara durdum cydia eraseri ki bi sorun olur cydia ysiz kalmayim amma illerde bi sorun olursa yapacam cihazim dolu hocam burda cok olmaoyorum bana watsaapa yazarsaniz yardim isderim +994552364260

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Numaranızı forum ortamında paylaşmanız pek etik değil.
Bir sorununuz olursa biz buradayız.Buradan bize ulaşabilirsiniz.

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Numaranızı forum ortamında paylaşmanız pek etik değil.
Bir sorununuz olursa biz buradayız.Buradan bize ulaşabilirsiniz.
Cok sagolun hocam boyle bir tvik buldum amma ios 9.3 surumu icin gecerlimi bilmiyorum lutfen bana bilgi verirmisiniz birde burda olan mail adresede yazdim watsapp numarasi var watsapp yok bunu nasil ala bilirim ?

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Beyler ios 9.3 surumunu cydia eraser ile sifirlasam cihazi yeniden telfonla nasil jailbrek ede bilirim ?
Link veya ne ile ?
Cihaz 5s
Yüklediğin Repo ve Tweaklerin görüntüsünü buraya atarmısın?

Tips
Tips
Üst Alt