Neler yeni

Çözüldü Cydia Eraser 10.3.3

mehmetsuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhabalar ios 10.3.3 g0blin rc1 kullanıyorum acaba cydia eraser çalışıyor mu jailbreaği silebilirmiyim sürüm kaybetmeden cihaz 6s.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Henüz Eraser 10.3 için güncellenmedi

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhabalar ios 10.3.3 g0blin rc1 kullanıyorum acaba cydia eraser çalışıyor mu jailbreaği silebilirmiyim sürüm kaybetmeden cihaz 6s.
uygulama güncellendi. Haberiiz olsun.

Shahin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar herkese jailbreak yapmakla yapmamak arasinda kararsiz kaldim. Önceden android telefonumda root işleriyle uğraşmiştim. Ancak ios farkli hoşuma gitmese geri dönememe durumu var. cydia eraseri araştirdim jailbreak yapmadan once sanirim ios 10.3.3 te çalışmıyor. cihazım 6s. sizden sorum şu ios 10.3.3 ü jailbreak yaparsam sonra kalintıları kalmadan stock 10.3.3 e döne bilirmiyim? yani jailbreakin cydianin bir dosyasi bile kalmadan

mehmetsuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@shahin.abbasov eğer cydia eraser güncellenirse sorunsuz kalıntısız 10.3.3te kalırsınız fakat hala güncelleme gelmedi.

Shahin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@shahin.abbasov valla ben rc1 kullanıyorum nadiren konumda sorun oluyor rc2 hıc denemedım :)
Jailbreak yapmakla yapmamak arasinda kaldim. Jailbreakli cihaz hich kullanmadim. Cydia eraser chalishsaydi jailbreak yapardim batarya cabuk tukenirse hata falan alirsam kalintisiz jailbreaki temizlerdim ama hala guncellenmedi. Jailbreak yapmak ichin eraseri bekliyorum :))

mehmetsuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@shahin.abbasov valla ben yaptım cıktıgından berı g0blin fakat ne olursa olsun şarj farkediyor tamam güzel jailbreak ama şarjı yinede sömürüyor hata vermedi daha herhangi bişi

Shahin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@shahin.abbasov valla ben yaptım cıktıgından berı g0blin fakat ne olursa olsun şarj farkediyor tamam güzel jailbreak ama şarjı yinede sömürüyor hata vermedi daha herhangi bişi
Uzur dilerim kardesh senide yordum. Cyda eraser kullanmishmiydin iosun onceki surumlerinde? Herhangi dosya kalintisi birakiyormu erase ishleminden sonra? Cihazin hafizasindaki cydia dosyalarinimi siliyor? Yoksa orjinal ipsw dosyasini internetden indirip telefonami yukluyor? Chalishma prensibini anlamaya chalishiyorum sadece. Sorularimla seni skdiysam ozur dilerim

mehmetsuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@shahin.abbasov şimdi ben hiç kullanmadım falat youtubedan izledim ve çalışma prensibi basit direk ne var ne yolsa siliyor sonrada cihaza format atıyor hemde tek tusla:) umarım güncellenir

mehmetsuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@shahin.abbasov bu arada estf. Ne demek rica ederim.

---- ----

@shahin.abbasov bu arada estf. Ne demek rica ederim.

Son düzenleme:

Shahin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 10.3.3 de cydia eraseri kullanmak isteyenler bu yontemi deneye bilir

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Tips
Tips
Üst Alt