Neler yeni

Cydia Compatibility Güncellemesi Hakkında

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar işaretli uygulamaya güncelleme gelmiş.güncelemelimiyim acaba yine geçen seferki gibi problem yaşamayalım .var mı bunu güncelleyen.sorun yaşayan..)

orkooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben güncelledim 11.3.1 sorun olmadı

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
UncOver daha iyi mi ki bu işin erbabi coolstar kardeşim
Mesaj düzenlendi:

İpa şip diye cydia kurulmakta

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uncover mi ? Günlük güncelleme yayınlayan aracı mı diyorsunuz ? İşimiz gücümüz yok günlük kendi eksikliklerini gideren güncelleme ile mi uğraşacağız. Electra tek tık jb aktif 😉👍🏽

H

hsahin4

Guest
Sırf 11.3.1 desteği için Electra 6 güncellema almış.
uncOver 13 güncelleme almış.
Yazılım geliştirme gözüyle bakarsam electra'da pek matah durmuyor.

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Uncover mi ? Günlük güncelleme yayınlayan aracı mı diyorsunuz ? İşimiz gücümüz yok günlük kendi eksikliklerini gideren güncelleme ile mi uğraşacağız. Electra tek tık jb aktif 😉👍🏽
Ne guzel iste geribildirimler geldikce eleman duzeltip yenisini sunuyor.Uncoverda bendede tek tik jb aktif.sizin mantikla android 3-4 ayda bir guncelleme alirken ios 1-2 haftada guncelleme veriyor diye ios daha kotu o zaman ki kendi eksikliklerini kapatiyorlar.

AbdullahHaymana

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
cihazım 6 şu an thor ile jailbreak yapılmış durumda en az 3-4 defa uncover denedim ama beceremedim. anlatılan tüm kurallarada uydum yine olmadı. yardım edermisiniz

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver ilk denedim süperdi beğendim, ama sonra jb kaybedince tekrar aktif edemedim vs sonraki güncellemeler de de yapamadım. Şuan Th0r kullanıyorum ama tekrar unc0ver'a geçecem bende.

AbdullahHaymana

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Unc0ver ilk denedim süperdi beğendim, ama sonra jb kaybedince tekrar aktif edemedim vs sonraki güncellemeler de de yapamadım. Şuan Th0r kullanıyorum ama tekrar unc0ver'a geçecem bende.
uncover için özel bir yöntem var mı ilk yaptığında nasıl bir yöntem uyguladın

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ne guzel iste geribildirimler geldikce eleman duzeltip yenisini sunuyor.Uncoverda bendede tek tik jb aktif.sizin mantikla android 3-4 ayda bir guncelleme alirken ios 1-2 haftada guncelleme veriyor diye ios daha kotu o zaman ki kendi eksikliklerini kapatiyorlar.
Tamam da ekstra eklediği birşey mi var sürekli güncellemeler de jb untethred mi oluyor. Hayır olmuyor olması gerekenler eksik olduğu için düzenli güncelliyor. Ama Electra tamamen oturmuş artık. Uncover daha yolu var gözümde. Ayrıca android bana göre iOS dan daha iyi sadece gereksinimlerden dolayı iOS :)

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Gelen güncelleme sonrası biraz ısınma sorunu var gibi telefonumda.geçici olmaz ise burdan bilgilendiririm.
Mesaj düzenlendi:

Güncelleme sonra ınstagram twiterda dolanırken telefon cok ısınmaya başladı.Güncellemenizi suanlik tavsiye etmiyorum

Son düzenleme:

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tamam da ekstra eklediği birşey mi var sürekli güncellemeler de jb untethred mi oluyor. Hayır olmuyor olması gerekenler eksik olduğu için düzenli güncelliyor. Ama Electra tamamen oturmuş artık. Uncover daha yolu var gözümde. Ayrıca android bana göre iOS dan daha iyi sadece gereksinimlerden dolayı iOS :)
Uncover electradan daha fazla ozellik iceriyor.Electrada untether degil.Bu fazla olan ozellikleri stabil hale getirmek icin geliyor bu guncellemeler.Gec durma bence androide.

AbdullahHaymana

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Uncover electradan daha fazla ozellik iceriyor.Electrada untether degil.Bu fazla olan ozellikleri stabil hale getirmek icin geliyor bu guncellemeler.Gec durma bence androide.
sorun uncover yapamıyor olmamız işte yardım gerekiyor

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Son cümlemi anlamamışsın gereksinimlerden dolayı iOS diye ;)

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Güncellemeyi yaptım iPhone x aşırı ısınma oluyor

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bende iphone x kullanıyorum hiç bir ısınma yada başka bir sorun yaratmadı

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aslına bakarsanız bende de bir ısınma yarattı gibi.çünkü güncelleme yapmadan önce video veya menüler arası dolaşırken ısınma olmuyordu.ama şimdi sanki telefon ısınıyor gibi.yolunda girmeyen birşeyler var gibi bence.bu coolstarla iletişim kuran bir moderatör arkadaş varsa eğer bence bir iletmeli bu şikayetleri diye düşünüyorum..

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Aslına bakarsanız bende de bir ısınma yarattı gibi.çünkü güncelleme yapmadan önce video veya menüler arası dolaşırken ısınma olmuyordu.ama şimdi sanki telefon ısınıyor gibi.yolunda girmeyen birşeyler var gibi bence.bu coolstarla iletişim kuran bir moderatör arkadaş varsa eğer bence bir iletmeli bu şikayetleri diye düşünüyorum..
Bende güncellemeyi yükledim ve hiç bir problem ile karşılaşmadım...

Isınma nedeni: Bu güncelleme ile Cydia’da bir çok değişiklik yapıldı ( özellikle “Cydia paket bağlantılarında”

tweaklerinizi tekrar gözden geçirin (XenHtml,Anemone,SnowBoard,CallBarX ) ve benzer Tweakleri tekrar kontroll edin veya devredışı bırakın Test için...

Cihazın ısınması JAİLBREAK ve Yazılım için sağlıklı olmaz , aksi takdirde BootLoop (elma) ya kadar götürebilir her an...

Çünkü içerde kavga var gibi düşün

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
artık Tat kalmadı iOS 12 kapandı biz iOS 11.3.1 kaldık tlf fiyatları uçtu

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
artık Tat kalmadı iOS 12 kapandı biz iOS 11.3.1 kaldık tlf fiyatları uçtu
iphone 8 IOS 11.3.1 kullanıyorsun gördüğüm kadar.. bu cihaza bu sürüm çokta artar bile ve IOS 12 özelliklerini IOS 11.3.1’e getiren Tweakler var ve dahada olacaktır...

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
XenHtml,Anemone kullaniyorum denicegim sabah isinma yapiyordu suan geçti gibi..
Mesaj düzenlendi:

Her tweaki devre dışı bıraktım denedim fakat whatsapp inst vb programlara girince alev topu olmaya başladı tel haliyle şarj su gibi gidiyor düzeltemezsem cleaner bizi bekler😂baştan yaparim
Mesaj düzenlendi:

Sorunu yaratan bu fakat ne oldugunu bulamadim uzantisi ccsupport diyor ama oda degil gibi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

volsem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben de ısınma sorunu 5 gün önce başladı ve pilim çabuk bitiyordu yüklediğim bütün tweakleri kaldırdım gene düzelmedi ben de *** ile bütün tweakleri temizledim ve telefon düzeldi yani ısınma kalmadı ve eski tweakleri tekrar kurdum şu an sorun yok yani bence güncelleme ile alakası yok

Tips
Tips
Üst Alt