Neler yeni

Cydia çalışmıyor, electra çalışmıyor.

tuncayja

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Geçen hafta 11.1.2 sürümlü jailbrek yüklemiş cydia yüklemiştik yardımlarınızla, carbridge ve diğer bi kaç program tema yüklemiştim sorunsuz çalışıyordu. Dün den beri cydia electra çalışmıyor, açılıp hemen kapanıyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ayarlar-genel-profil kısmından yüklü profillere bakabilir misniz_? süresi dolmuş olabilir Electra nın

Ayrıca konuyu sohbet-muhabbet forumuna açmanızınız nedenini de yazabilir misniz?

tuncayja

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ayarlar-genel-profil kısmından yüklü profillere bakabilir misniz_? süresi dolmuş olabilir Electra nın

Ayrıca konuyu sohbet-muhabbet forumuna açmanızınız nedenini de yazabilir misniz?
Orada yok profil silinmiş

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bunu sürekli böyle mi yapacağız jailbreak çıkarsa atıyorum her hafta silip tekrar dan mı electra ipa sını atıcaz impactor ile
Forumda konusu var Ext3nder kullanarak telefon üzerinden elle tekrar kurabilirsiniz silmeden.

JailbreakTR

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Forumda konusu var Ext3nder kullanarak telefon üzerinden elle tekrar kurabilirsiniz silmeden.

JailbreakTR
Ha extender konusunu biliyorum. Jailbreak araçlarını da aynı şekil otomatik imzalaya biliyorsak sorun yok o zaman. Teşekkürler.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ha extender konusunu biliyorum. Jailbreak araçlarını da aynı şekil otomatik imzalaya biliyorsak sorun yok o zaman. Teşekkürler.
Tabikide ancak Electra için otomatik imzalama çalışmıyor, uygulamaya girip imzala demeniz gerekiyor.

Tips
Tips
Üst Alt