Neler yeni

Çözüldü Cydia açılmıyor

ArdaGkblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dün Electra ile jb yaptım cihazıma tweak falan her şey güzel gidiyordu sabah bi kalktım telefon normale dönmüş cydia açılmıyor basınca açılıp kapanıyor tekrar ne yapmalıyım

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Öncelikle ucak moduna alın.. gerekirse ekrwn kilit kodunu kapatın.. electra yı açıp arkaplanda başka uygulama açık olmada. 1 dk bekleyin..

Sonrasında jailbreak aktifleyin.. dönen beyaz bir yuvarlak göreceksiniz bir süre bekleyin.. eğer öyle kalırsa,

Cihazı restart edip, jailbreak anahtarı kapalı olarak jailbreak aktifleyip son yüklediğiniz tweaki silin. Cihazı tekrar restart edip tweak anahtarı açıkken jailbreak aktifleyin.

ArdaGkblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öncelikle ucak moduna alın.. gerekirse ekrwn kilit kodunu kapatın.. electra yı açıp arkaplanda başka uygulama açık olmada. 1 dk bekleyin..

Sonrasında jailbreak aktifleyin.. dönen beyaz bir yuvarlak göreceksiniz bir süre bekleyin.. eğer öyle kalırsa,

Cihazı restart edip, jailbreak anahtarı kapalı olarak jailbreak aktifleyip son yüklediğiniz tweaki silin. Cihazı tekrar restart edip tweak anahtarı açıkken jailbreak aktifleyin.
Jailbreak anahtarı dediğiniz ne anlamadım tam olarak ayrıca cydia açılmadan yüklediğim tweaki nasıl sileceğim
Mesaj düzenlendi:

Şuan oldu tekrar yüklediğim tweakler geldi bidaha aynı sorunu yaşamamak için ne yapabilirim

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak anahtarı dediğiniz ne anlamadım tam olarak ayrıca cydia açılmadan yüklediğim tweaki nasıl sileceğim
Mesaj düzenlendi:

Şuan oldu tekrar yüklediğim tweakler geldi bidaha aynı sorunu yaşamamak için ne yapabilirim
Müzik dinlerken veya bir uygulama aktif olarak açıkken respring yapma.. olurda telefon yeniden başlarsa ve jailbreak giderse telefonu uçak moduna alıp Siri'yi kapat ve Electrada öyle jailbreak yap. Tweaklerin birinde sıkıntı çıkarsa ve hangisinde olduğunu bulamazsan cydiadan subtite isimli eklentiyi sil bütün tweakler silinecek ve sorunlu tweakten kurtulmuş olacaksın.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Müzik dinlerken veya bir uygulama aktif olarak açıkken respring yapma.. olurda telefon yeniden başlarsa ve jailbreak giderse telefonu uçak moduna alıp Siri'yi kapat ve Electrada öyle jailbreak yap. Tweaklerin birinde sıkıntı çıkarsa ve hangisinde olduğunu bulamazsan cydiadan subtite isimli eklentiyi sil bütün tweakler silinecek ve sorunlu tweakten kurtulmuş olacaksın.
Uygulama açıkken respring yapmanın hiç bir zararı yok.. ayrıca sonlarda yazdığın pire için yorgan yakmak demek ;)

Onun yerine sorunlu tweak i icleaner ile daha kolay bulabilirsin

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ya da sen dediklerimi boşver sorunlu tweaki iCleaner ile bul ve kaldır (nasıl yapılıyorsa artık..)
Sonra da Timur Selçuk'tan Beyaz Güvercin şarkısını açıp respring yap.. bakalım nasıl olacak 🤔

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefondaki açık tüm özellikleri(wifii, konum, ekran döndürme vs.) kapat uçak moduna al 2-3 dakika bekleyip electradan jb yapmayı deneyebilirsin

m.karamann

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
jailbreaki kurdum herşeyi güzel kullanıyodum fakat telefonun şarjı bitip kapandıktan sonra herşey gitti ve eski haline döndü cydia açılmıyor , electradan deniyorum eror veriyor yardımcı olursanız çok sevinirim :) sabahtan beri uğraşıyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
jailbreaki kurdum herşeyi güzel kullanıyodum fakat telefonun şarjı bitip kapandıktan sonra herşey gitti ve eski haline döndü cydia açılmıyor , electradan deniyorum eror veriyor yardımcı olursanız çok sevinirim :) sabahtan beri uğraşıyorum
Telefonu birkaç dakika kullanıp jailbreak yapmaya çalışın.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Eror : exploit diyor yine acaba hepsini silip tekrar yüklesem olur mu electra hariç hiç birine girmiyo tweakappse de girmiyor
Telefonu normal şekilde kapatıp açın, 10-20 dk kullanın öyle deneyin. Olmadı Electrayı silip tekrar yükleyin.

m.karamann

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefonu normal şekilde kapatıp açın, 10-20 dk kullanın öyle deneyin. Olmadı Electrayı silip tekrar yükleyin.
Sildim abi electrayı tekrar yükledim yine herşeyle denedim eror exploit diyo bu olmıcak galiba :)
Mesaj düzenlendi:

Sildim abi electrayı tekrar yükledim yine herşeyle denedim eror exploit diyo bu olmıcak galiba :)
Tamam abi yaptım çok saolun :) inşallah bi daha açılıp kapanmada aynı sorunu yapmaz

Son düzenleme:

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
NAsı yaptın aynı hatayı bende yaşıyorum şuanda

memet47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
biri bana acilen jailbreak a geçme konusunda yardımcı olsun ne yaptım ne ettim beceremedim yapamadım yardımcı olun lütfen

Yalcin24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak aktif olduğu halde cydia ya girmiyor ekrandan atıyor bu zamana kadar ki tweaklar aktif ama cydia ya girmiyor telefonu kapatıp açtım yeniden jailbreak yaptım ama açılmıyor cydia yardımcı olurmusunuz lütfen

near74

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak aktif olduğu halde cydia ya girmiyor ekrandan atıyor bu zamana kadar ki tweaklar aktif ama cydia ya girmiyor telefonu kapatıp açtım yeniden jailbreak yaptım ama açılmıyor cydia yardımcı olurmusunuz lütfen
var/mobile/library/cydia dizinindeki metadata.cb01 dosyasını sil düzelir

Tips
Tips
Üst Alt