Neler yeni

Cracklenmiş Oyun ve Uygulama Yükleme (AppCake Olmadan)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam Arkadaşlar ,
Bildiğiniz üzere AppCake şu anda güncellenmediğinden cracklenmiş uygulama ve oyunları onun üzerinden ios11 de yükleyemiyoruz. Güncellenene kadar alternatif bir yol göstereceğim.
Önceden belirteyim, ben 3 kez denedim sorunsuz çalışıyor :)

Gerekenler:
- Electra Tweak Yükleme Programı burada Tweak Installer programının son sürümünü bilgisayarınıza indirin.
- Telefonunuzdan Cydia'ya girerek " " reposundan (başka yerden sakın yüklemeyin elma ile sonuçlanabilir) Appsync Unified ve Appinst tweaklerini telefonunuza kurun.
- buradan yüklemek istediğiniz uygulama/oyunun ipa dosyasını bilgisayarınıza indirin.(sağlam ve çalışan ipa indirirseniz sorunsuz yüklenecektir.)
- Tweak installer programını açıp aşağıdaki şekilde kendi bilgilerinizle doldurun. Detay için konusuna bakabilirsiniz.
1520280280164.png

- "Select Debs, Zips and IPAs yazan yere tıklayıp, indirdiğiniz ipa dosyasını seçin.
- Install butonuna tıklayın ve sağ taraftaki yazıların aşağıdaki şekilde yazması için bekleyin.
- Sağ kısımda "Successfuly Installed" yazısını gördüğünüzde cihazınız respring olacak ve uygulama ana ekranınıza gelmiş olacaktır.

**Eğer uygulama gelmediyse lütfen sağdaki yazılara dikkat edin. Successfuly Installed yazmıyorsa uygulama hatalı cracklenmiştir.

örnek olarak bu ipa yı denyebilirsiniz :
1520280350710.png

Son düzenleme:

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selam Arkadaşlar ,
Bildiğiniz üzere AppCake şu anda güncellenmediğinden cracklenmiş uygulama ve oyunları onun üzerinden ios11 de yükleyemiyoruz. Güncellenene kadar alternatif bir yol göstereceğim.
Önceden belirteyim, ben 3 kez denedim sorunsuz çalışıyor :)

Gerekenler:
- Electra Tweak Yükleme Programı burada Tweak Installer programının son sürümünü bilgisayarınıza indirin.
- Telefonunuzdan Cydia'ya girerek " " reposundan (başka yerden sakın yüklemeyin elma ile sonuçlanabilir) Appsync Unified ve Appinst tweaklerini telefonunuza kurun.
- buradan yüklemek istediğiniz uygulama/oyunun ipa dosyasını bilgisayarınıza indirin.(sağlam ve çalışan ipa indirirseniz sorunsuz yüklenecektir.)
- Tweak installer programını açıp aşağıdaki şekilde kendi bilgilerinizle doldurun. Detay için konusuna bakabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 2044

- "Select Debs, Zips and IPAs yazan yere tıklayıp, indirdiğiniz ipa dosyasını seçin.
- Install butonuna tıklayın ve sağ taraftaki yazıların aşağıdaki şekilde yazması için bekleyin.
- Sağ kısımda "Successfuly Installed" yazısını gördüğünüzde cihazınız respring olacak ve uygulama ana ekranınıza gelmiş olacaktır.

**Eğer uygulama gelmediyse lütfen sağdaki yazılara dikkat edin. Successfuly Installed yazmıyorsa uygulama hatalı cracklenmiştir.
Ekli dosyayı görüntüle 2045
Verdiğiniz bilgiler icin çok teşekkürler

Lakin iPhonecake den ipa dosyalarını indirdiğimiz de bunlar Windows üzerinden iTools programını kullanarak yüklediğimiz de hiç biri açılmıyor bunun çözümü var mi ?

Sizin anlattığınız şekilde yüklediğimizde ise pc olmadan yüklediğimiz dosyaları tweak installer de olmadan silemiyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

Lakin iPhonecake den ipa dosyalarını indirdiğimiz de bunlar Windows üzerinden iTools programını kullanarak yüklediğimiz de hiç biri açılmıyor bunun çözümü var mi ?

Sizin anlattığınız şekilde yüklediğimizde ise pc olmadan yüklediğimiz dosyaları tweak installer de olmadan silemiyoruz

ios11 de appcake den değil yükleme indirme bile yapamazsın.
Ayrıca burdan yüklediğin dosyaları normal uygulama siler gibi silebilirsin.

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 11 de appcake indirme yapıyor ama kurmuyor, denenmiştir

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Bilgisayardan iPhonecake.com adresinden ipa lari bilgisayara indiriyorum kuruyorum ama çalışmıyor

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ios 11 de appcake indirme yapıyor ama kurmuyor, denenmiştir
Bende bir çok kez denedim ama indiriliyor kısmında kalıyor. İndirildi kısmına gelmiyor. Sende geliyorsa şanslısın :)

Bilgisayardan iPhonecake.com adresinden ipa lari bilgisayara indiriyorum kuruyorum ama çalışmıyor

İndirdiğiniz ipa da sorun olabilir. Farklı bir ipa deneyin.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ios 11 de telefona Appsync kurduktan sonra, bilgisayardan iTools programı ile ipa dosyalarını telefona yükleyebilirsiniz, şahsen ben hep bu şekilde kuruyorum çalışıyor, ayrıca silmek isteyince telefondan normal uygulama siler gibi üzerine basılı tutunca x işaretinden silinebiliyorlar.

yalandunya241

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben bilgisayar kullanmadan Ext3nder ile kuruyorum ipa ları sorun olurmu

ghsotrdier07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ios11 de calismadi 8-10 tane ipa denedim

ios10 da çalışıyor olabilir

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ios11 de calismadi 8-10 tane ipa denedim

ios10 da çalışıyor olabilir
Konunun sonundaki ipa yı dener misin? 3 tane denedim sorunsuz çalışıyor eğer sizin yüklediğiniz çalışmıyorsa ipa da sorun olabilir diye özellikle belirttim.

ghsotrdier07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Konunun sonundaki ipa yı dener misin? 3 tane denedim sorunsuz çalışıyor eğer sizin yüklediğiniz çalışmıyorsa ipa da sorun olabilir diye özellikle belirttim.
evet hocam onu yukluyor hatta 3utoolsdan da yuklenebiliyor aynı ipa, fakat appcakeden yeni indirdiklerim yuklenmiyor
neden boyle oluyor anlayamadim henuz

appcake guncelleme gelecek diyolarlar onu bekleyecegiz heralde tam çalışmasi icin

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
evet hocam onu yukluyor hatta 3utoolsdan da yuklenebiliyor aynı ipa, fakat appcakeden yeni indirdiklerim yuklenmiyor
neden boyle oluyor anlayamadim henuz

appcake guncelleme gelecek diyolarlar onu bekleyecegiz heralde tam çalışmasi icin
cracklenen oyunlarla alakalı bir sıkıntı bu yaşadığın.. Appcake güncellendiğinde uygulamaların crackleri de güncellenmeye başlayacaktır.

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ext3nder ile yüklenen ipalar çalışıyor. Sign olarak yükleyiniz sonunda hata veriyor ama yüklüyor. Aynı ipaları diğer yollardan yükleyince açılmıyor.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben de appcake den hiç bir şey yükleyemedim. Hiç bir oyunda successfuly installed yazmıyor. Örnek verdiğiniz ipa yı da indiremedim. Sürekli fake bir kaynağa yönleniyor. Örnek olanı da deneyemediğim için ben de mi yoksa başka bir sıkıntı mı anlayamadım.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
eğer ios11 deyseniz appcake den indirilme ve yüklenme yapamadığını konuya yazmıştım zaten.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ext3nder ile yüklenen ipalar çalışıyor. Sign olarak yükleyiniz sonunda hata veriyor ama yüklüyor. Aynı ipaları diğer yollardan yükleyince açılmıyor.
Aynen ilk kurarken install değil sing dersek oluyor

Jump

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 11 de telefona Appsync kurduktan sonra, bilgisayardan iTools programı ile ipa dosyalarını telefona yükleyebilirsiniz, şahsen ben hep bu şekilde kuruyorum çalışıyor, ayrıca silmek isteyince telefondan normal uygulama siler gibi üzerine basılı tutunca x işaretinden silinebiliyorlar.

itools ile basil yaptiginizi kisaca anlatabilir misiniz?

Tips
Tips
Üst Alt