Neler yeni

Tweak Copylog

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak: CopyLog

Sürüm: 1.1

Uyumluluk: iOS: 11 - 12

Cihaz : İphone - İpad

Fiyat: 1.99 $

Repo:

Açıklama:

Herhangi bir yerden herhangi bir metni, fotoğrafı, objeyi kopyaladığınız da panoya kaydeder. Activatör ile atayacağınız bir jest ile yada klavyeyi yukarı kaydırarak, kopyaladığınız her şeye kısa yol erişiminiz olur.
Ayrıca kopyaladığınız objeyi favori olarak kaydedip, istediğiniz yerde bir jest ile erişim sağlayabilirsiniz. Tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak: CopyLog

Sürüm: 1.1

Uyumluluk: iOS: 11 - 12

Cihaz : İphone - İpad

Fiyat: 1.99 $

Repo:

Açıklama:

Herhangi bir yerden herhangi bir metni, fotoğrafı, objeyi kopyaladığınız da panoya kaydeder. Activatör ile atayacağınız bir jest ile yada klavyeyi yukarı kaydırarak, kopyaladığınız her şeye kısa yol erişiminiz olur.
Ayrıca kopyaladığınız objeyi favori olarak kaydedip, istediğiniz yerde bir jest ile erişim sağlayabilirsiniz. Tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Abi snapper2 ile kopyalayıp, film ruloya atma da biraz benzer iş görmüyor mu sizce?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Acaba tweak yüklenmeden önceki kopyalananları da bulabilir mi? Kaybettiğim bi yazıyı bulmam lazım. Kopyalamıştım

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Acaba tweak yüklenmeden önceki kopyalananları da bulabilir mi? Kaybettiğim bi yazıyı bulmam lazım. Kopyalamıştım
Pasithea ile bir dene

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt