Neler yeni

Coolbooter

atilla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar iPhone 5 i coolbooter la iOS 9.3.3 e düşünüyorum çalışıyor fakat telefon nu kapatıp açtığımda telefon recovery mode kalıyor varmı çözümünü bilen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar iPhone 5 i coolbooter la iOS 9.3.3 e düşünüyorum çalışıyor fakat telefon nu kapatıp açtığımda telefon recovery mode kalıyor varmı çözümünü bilen

İos 9 un başka bir sürümüyle deneyin geçen gün bende de ios 8 i denerken olmuştu ama ios 6,7 de olmuyodu büyük ihtimal sürümle alakalı diye düşünüyorum.

atilla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlk yaptığımda olmuştu fakat iPhone saklama alanını 4 GB secmişim yer yoktu yüksetim 16 GB olarak seçim birdaha olmadı

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bendede oluyordu eski telefonumda öyle birşey yoktu garip ama ben anakart diye düşünüyorum oda olabilir :(

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İlk yaptığımda olmuştu fakat iPhone saklama alanını 4 GB secmişim yer yoktu yüksetim 16 GB olarak seçim birdaha olmadı

Bence varsayılan ayarlarda kullan çünkü direkt 16 gb ı ikinci işletim sistemine verirsen sorun çıkabilir.

atilla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefon 32gb

kadima

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Bu uygulamada sorun var sanırım. iPhone 5C 10.3.3 cihazıma coolbooter ile iOS 8.4 sürümünü yükledim. Pin kodu istiyor açılışta ama benim kullandığım kodu kabul etmiyor. Sistemi yeniden başlatınca da elmada kalıyor. Komple restore yapmak zorunda kalıyorum.
Aynı sıkıntı iOS 7.1.1 içinde oluyor. Oysa geçen sene sorunsuz kullanıyordum.

atilla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
9.3.5 yükledim saklama alanı icin 4 GB yer ayırmışım o yüzden sıfırladım birdaha olmadı kapatıp acınca recovery moda giriyor bütün sürümleri yükledim yine aynı

Tips
Tips
Üst Alt