Neler yeni

Tweak ContactSync

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@aldars

İcleaner Pro yükle. İcleaner Pro ile cihazını temizle. Sonra cihazını kapat aç tekrar dene bakalım

Kenan___

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Tosbega bende oldu, ilki uzun sürdü, daha sonra dah kısa sürüyor, @Kenan___ kardeşe çok teşekkürler. Iphone7 13.5 JB
İşte nasıl yapmayı beceremedim whatsap ayarlarda geliyor içerisinde yok bir şey yukarıda denilen gibi sohbetleri aşağı yukarı çektim olmadı copic kurdum resimler gelsin diye o da olmadı o bana ben ona bakıyorız sadece :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bunu ekliyorum verdiğinizi fakat bu seferde kaynaklar güncelleniyor siyah ekranında yazıalr çıkıyor ok, indiriliyor bitti vs diye. ama ekran öylece kalıyor, normalde altta cydia ya dön ya da respring vs gibi şeyler çıkması lazım iken.
Aynı problem bende de var. Kaynakları yükledikten sonra öylece kalıyor. Geri diyorum kaynak eklenmiş oluyor ama

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Kenan___ kardeş bende bir ismi ısrarla senkron etmiyor, bunun bi yolu yok mu? Whatsappta da en başta zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@ivez

Sorunun neden olduğunu bilmiyorum ama geliştiriciye sorunu anlatırsan çözer bence.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ivez

Sorunun neden olduğunu bilmiyorum ama geliştiriciye sorunu anlatırsan çözer bence.
Kardeş çift numara, isim farklıymış, birine resim atmış diğerine atmamış. Teşekkürler ilgin için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt