Neler yeni

Contacts Photo Sync

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar bu tweak in alternatifi var mı ? Bu ve AvataraSync ios 12 de çalışmıyor.Whatsapp profil fotoğraflarına rehbere aktarmak istiyorum.Copic dediler satın aldım fakat o bu işlemi yapmıyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu tweak in alternatifi var mı ? Bu ve AvataraSync ios 12 de çalışmıyor.Whatsapp profil fotoğraflarına rehbere aktarmak istiyorum.Copic dediler satın aldım fakat o bu işlemi yapmıyor.
Copic for whatsapp denedinmi

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Godric1461 Altta linkini paylaştığım uygulama, iphone cihazın da Wep Whatsapp kullanmanı sağlayan ücretli bir App. Ayrıca Whatsapp Profil Fotoğraflarını rehbere sync etme özelliğide var. App;

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende o tür uygulamaların ve tweaklerin ios platformunda uzun süredir güncellenmediğini görünce tüm kişilerimi iclouddan google a çektim telefon üzerinden hesaplar kısmına gmail ekleyip kişiler senktronizasyonunu oradan gerçektirdikten sonra bu ve bu tarz programlarla android bir telefondan işimi gördüm senkronizasyonla beraber tüm kişi fotoğraflarım ios a geçmiş oldu.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Se7Touch Benim de ios 10 yüklü bir iphone 5’im var. Contacts Photo Sync ios 10 da sorunsuz çalışıyor.

Kenan___

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Şu anda kullanabileceğin bir tweak yok yazdıklarında yıllardır güncelleme almamış.
Almamışlar evet çalıştıramadım.
Mesaj düzenlendi:

@Godric1461 Altta linkini paylaştığım uygulama, iphone cihazın da Wep Whatsapp kullanmanı sağlayan ücretli bir App. Ayrıca Whatsapp Profil Fotoğraflarını rehbere sync etme özelliğide var. App;
Teşekkür ederim hocam bunu satın alayım ben.
Mesaj düzenlendi:

Bende o tür uygulamaların ve tweaklerin ios platformunda uzun süredir güncellenmediğini görünce tüm kişilerimi iclouddan google a çektim telefon üzerinden hesaplar kısmına gmail ekleyip kişiler senktronizasyonunu oradan gerçektirdikten sonra bu ve bu tarz programlarla android bir telefondan işimi gördüm senkronizasyonla beraber tüm kişi fotoğraflarım ios a geçmiş oldu.
Mantıklı.Two yu almazsam bu yöntemi yaparım.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
twoapp satın aldım güzel çalışıyor ama biraz zahmetli resimleri taraması için her kişinin resmini açıp bakman gerekiyor onun dışında herşey iyi

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
twoapp satın aldım güzel çalışıyor ama biraz zahmetli resimleri taraması için her kişinin resmini açıp bakman gerekiyor onun dışında herşey iyi
O kadarcık katlanırız ne yapalım.Ama bir tweak olmaması gerçekten garip 😊

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sync.me uygulaması bu işi rahatça hallediyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

halilbicakci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
bu işlem için güncel bir uygulama var mı arkadaşlar?

Tips
Tips
Üst Alt