Neler yeni

Çıkmaza girdim

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Yanlışlıkla electra profilini sildim cydia ve electra ikonları duruyor ana ekranda ama ikisine de giremiyorum future restore yapayım dedim cydia impactor installing ipa kısmında takılı kalıyor arkadaşlar sürümümü kaybetmek istemiyorum o kadar bekledim jbyi gözünüzü seveyim yardımcı olun lütfen 11.4e geçmek istemiyorum elim kolum bağlandı

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ayarlardan sildiysen cihazi yeniden baslatip tekrar kurulum yapabilirsin cihazda electra gorunurse yeniden baslayinca kaldirmayi unutma ana ekrandan

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ayarlardan sildiysen cihazi yeniden baslatip tekrar kurulum yapabilirsin cihazda electra gorunurse yeniden baslayinca kaldirmayi unutma ana ekrandan
Ramazan abi yeniden başlatıp kaldırmayı deniyorum gitmiyor ana ekrandan ikon hiçbir şekilde başka bir yolu yok mu bunun yoksa 11.4e geçmek zorunda kalacağım ve çok üzülürüm

mtokat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende iphone x cyda yüklndi duruyor ama açmıyor cydiayı atıyor cydiadan, tekrar yüklemeye çalışıyorum electrada enable jaşlbreak yazıyor ama sürekli please wait 1/3 bekliyor sonra kapanıp açılıyor cydia yine çalışmıyor ne yapmam lazım?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ramazan abi yeniden başlatıp kaldırmayı deniyorum gitmiyor ana ekrandan ikon hiçbir şekilde başka bir yolu yok mu bunun yoksa 11.4e geçmek zorunda kalacağım ve çok üzülürüm
Hard reset attigin halde acildiginda uzerine basili tuttugun zaman tepki yok mu?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cozume ulaşamadıysan uicahe respiring yapmalisin

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electrayi tekrar yuklemeyi dener misin yada mterminal kurman lazim

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Electrayı yüklemeyi denedim ama installing ipa kısmında takılıyor mterminal nasıl yükleyebilirim? cydia falan açılmıyor
Mesaj düzenlendi:

hocam sizide yoruyorum ama vallahi duamı alırsınız kaç saattir uğraşıyorum allah sizi inandırsın

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sorun yok:) Ekran Görüntüsü atar misin kaldigin ekranda

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sorun yok:) Ekran Görüntüsü atar misin kaldigin ekranda

Bu geliştiriciye güvenilemiyor falan diyordu oyüzden silmiştim silerken ss aldım yanlışlıkla ve yeniden kurarım diye düşünerekten sildim. Ama ikonlar aşağıdaki gibi hala duruyor;

Hiçbiri açılmıyor basıyorum atıyor. Ve cydia impactor burda kalıyor;

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Mterminal kurmayi dene ipa olarak
Oda çok güzel geldi sona kadar installing ipa'da takıldı hocam. işe bakar mısın ya bir ay bekledim çıktı kurdum sorunsuz sonra bir tweak yüzünden gitti jb ne restore yapabiliyorum ne birşey engelleyen birşeyler var anlamadım

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sen yarin aksam bana ozelden yaz sana yardimci olurum.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bendede aynısı oldu cihazı 11.4 e güncelledim mecbur yüklediğin tweakı silmek için electra gir tweaks kapalı şekilde jb yap yüklediğin tweakları silmeye çalış ben silmiştim düzelmemişti ama sizde düzelebilir.
Mesaj düzenlendi:

Bende bekledim o kadar boşa gitti ama ios 11.4 içinde jb çıkar 3 aya kalmaz.
Mesaj düzenlendi:

Electrada uicache yok zaten eksiği bu :)

Lexgino

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bende iphone x cyda yüklndi duruyor ama açmıyor cydiayı atıyor cydiadan, tekrar yüklemeye çalışıyorum electrada enable jaşlbreak yazıyor ama sürekli please wait 1/3 bekliyor sonra kapanıp açılıyor cydia yine çalışmıyor ne yapmam lazım?
Olana kadar yap bazen 20 kere bile sürüyor

Tips
Tips
Üst Alt