Neler yeni

Çözüldü chimera neden yok

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
s. a. arkadaşlar. iyi bayramlar herkese. iphone 7 kullanıcısıyım. biliyorsunuz chimera en son 12.4 e jailbreak çıkardı. chimera diğerlerine göre daha az şarj tüketiyor be stabil çalışıyordu. uncover aşırı şarj tüketimi yapıyor. chimera neden yeni sürümlere jailbreak çıkarmadığı hakkında bilgisi olan arkdaşlardan bilgi rica ediyorum. hayırlı günler

Cihaz
iphone 7
Sürüm
13.3.1

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Geliştiricisi projeyi askıya almıştı şimdi chimera13 ile ilgili paylaşımlar yapmaya başladı. Eğer açıklama eta paylaşımı yapılırsa forumu takipte kalın. Paylaşımını yapacağız. İyi forumlar

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
s. a. arkadaşlar. iyi bayramlar herkese. iphone 7 kullanıcısıyım. biliyorsunuz chimera en son 12.4 e jailbreak çıkardı. chimera diğerlerine göre daha az şarj tüketiyor be stabil çalışıyordu. uncover aşırı şarj tüketimi yapıyor. chimera neden yeni sürümlere jailbreak çıkarmadığı hakkında bilgisi olan arkdaşlardan bilgi rica ediyorum. hayırlı günler
Yakında 13-13.3 sürümleri için Chimera13 çıkacak. Eğer checkra1n kullanıyorsan chimera1n aracı ile checkra1n'e chimera bootstrap yükleyebilirsin. Chimera gibi olur.

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
MacOs veya linux bir pc'niz varsa checkra1n ile mümkün zaten. Chimera'nın şuan jb aracı yok sadece yani sileo kurmak istiyorsanız yardımcı olabilirim.

kasura

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhabalar daha önce iphone 7 plus kullanıyordum ve chimera ile jailbreak yapıp uygulamalar satın almıştım hatırladıklarım watusi, xcaller ve bi kaç tane daha şimdi uncoverla yeni cihazımla jailbreak yaptım o uygulamalarım gitti mi satın aldıklarımı nasıl görebilir ve yükleyebilirim ?
Mesaj düzenlendi:

Chimera aracı yakın zamanda gelecek. Takipte kalın
hocam yardımcı olur musunuz rica etsem ?

merhabalar daha önce iphone 7 plus kullanıyordum ve chimera ile jailbreak yapıp uygulamalar satın almıştım hatırladıklarım watusi, xcaller ve bi kaç tane daha şimdi uncoverla yeni cihazımla jailbreak yaptım o uygulamalarım gitti mi satın aldıklarımı nasıl görebilir ve yükleyebilirim ?

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt