Neler yeni

Checkrain sonrası donma ve çökme

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar checkrain jb uzun uğraşlar sonucu başardım fakat şimdide jb sonrası bazı uygulamalar açılıyor sonra kapanıyor kendi kendine bazısı hiç açılmıyor çöküyor. Biraz önce de respring loop ta kaldı. Nedeni uyumsuz bir tweak olabilirmi yoksa jb den mi kaynaklanıyor olabilir.

Cihaz
İphone 6s
Sürüm
13.2

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar checkrain jb uzun uğraşlar sonucu başardım fakat şimdide jb sonrası bazı uygulamalar açılıyor sonra kapanıyor kendi kendine bazısı hiç açılmıyor çöküyor. Biraz önce de respring loop ta kaldı. Nedeni uyumsuz bir tweak olabilirmi yoksa jb den mi kaynaklanıyor olabilir.
uyumsuz tweak. Kullandıgınız tweaklerin desteklerine bakın 13 destekliyor mu(bazı 12 sürümler yinede calışıyor) veya icleaner ile tweakleri devre dışı bırakarak hangi tweak sorun yarattıgını deneyin. buradan uyumluluk listesine bakabilirsiniz. iOS 13 (checkra1n) - Uyumlu Tweak Listesi

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba,
Benim cihazda watusi yi sıkıntısız bir şekilde çalışıyordu telefonu sıfırlayıp tekrardan checkra1n ile jailbreak yaptım fakat şimdi yüklediğim zaman sendeki sorunun aynı bende oldu whatsapp dan mesaj geldiği anda telefona respring atıyordu ve sürekli döngü halindeydi telefonu yeniden başlattıktan sonra whatsapp ı silip jailbreak yapıp watusuyi kaldırdım ve ardından tekrardan whatsapp kurunca sıkıntı düzeldi sorun büyük ihtimal watusi den veya notchification adlı tweak ten kaynaklanıyordu

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
uyumsuz tweak. Kullandıgınız tweaklerin desteklerine bakın 13 destekliyor mu(bazı 12 sürümler yinede calışıyor) veya icleaner ile tweakleri devre dışı bırakarak hangi tweak sorun yarattıgını deneyin. buradan uyumluluk listesine bakabilirsiniz. iOS 13 (checkra1n) - Uyumlu Tweak Listesi
Uyumsuz tweak yüklemedim listeye göre zaten çok bişeyde yüklü değil

Tips
Tips
Üst Alt