Neler yeni

Checkra1n jb kuramıyorum

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu sabah telefon kendi kendine restart attı.
Eve gelip pc ye bağladım telefonu bootra1n ile yapmıştım daha önceden,aynı adımları uyguladım.Telefonda Checkra1n logosuna kadar geliyorum sonra apple logosu geliyor fakat normale göre uzun bir süre telefon açılmıyor,elmada duruyor.Sonrasında restart atıp telefon açılıyor ve sonuç Checkra1n yüklenmemiş oluyor bu sorunun çözümü nedir?

Cihaz
6s
Sürüm
13.3
Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Checkra1n den safe mode seçip öyle jb yapın ve sorunlu tweaki bulun

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Denedim ama yine açılmadı telefon şimdi yeni çıkan sürümü indirdim onunla denerim,bilgilerimi paylaşırım olmazsa
Mesaj düzenlendi:

Telefonu safe mod ile açabildim,iCleaner ile tweakleri kapadım bir tanesini açık bıraktım ki,teker teker tweakleri aktif edip sorunu bulayım fakat tweakler aktif olmuyor :(

Son düzenleme:

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Denedim ama yine açılmadı telefon şimdi yeni çıkan sürümü indirdim onunla denerim,bilgilerimi paylaşırım olmazsa
Mesaj düzenlendi:

Telefonu safe mod ile açabildim,iCleaner ile tweakleri kapadım bir tanesini açık bıraktım ki,teker teker tweakleri aktif edip sorunu bulayım fakat tweakler aktif olmuyor :(
cydiadan son kurulan tweaklerden kaldırıp deneyin

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kaldırmak veya iCleaner dan deaktif etmek aynı şey değilmi ztn
teker teker aktif etmek yerine daha once sorun yaşamadıysanız son kurdugunuz tweaklerden dolayı rest atmıştır diye düşündüm o yüzden direkt son kurdugunuz tweakleri kaldırıp deneyebilirsiniz dedim

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
uncover indir altstoreyle cihazına kur checkra1n jailbreakin çözümünü bulamazsın

Memmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Bende Anemonu yükledikten sonra aynı sorunla karşılaştım. Jailbreak yükleyemiyorum cihaz restart yapıp duruyor uzun süre sonra anca açılıyor. Checkra1n uygulaması da gitmiş telefondan. Sorunu nasıl çözebilirim?

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende Anemonu yükledikten sonra aynı sorunla karşılaştım. Jailbreak yükleyemiyorum cihaz restart yapıp duruyor uzun süre sonra anca açılıyor. Checkra1n uygulaması da gitmiş telefondan. Sorunu nasıl çözebilirim?
eğer jailbreak önemli değilse cihazını daha cok yıpratmadan itunes aracıyla kurtarma modunda 13.3.1 'e yükselt en az 1 ay o şekilde takıl. Cihaz toparlasın kendini çünkü dün forumda sürekli restart yapan birisi konu açmıştı daha 4. yorumda anakart çöktü malesef

Memmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
eğer jailbreak önemli değilse cihazını daha cok yıpratmadan itunes aracıyla kurtarma modunda 13.3.1 'e yükselt en az 1 ay o şekilde takıl. Cihaz toparlasın kendini çünkü dün forumda sürekli restart yapan birisi konu açmıştı daha 4. yorumda anakart çöktü malesef
cihazımdan önemli değil tabi, öyle yapayım en iyisi.

Tips
Tips
Üst Alt