Neler yeni

Tweak ChargingDone

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kardeş dosyayı bilgisayara indirdim ama telefon ıtunes-ıtools vs görmüyor, oysa dosya da yüklü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ben afc2 den baska openssh kurmusdum ondan olacagini sanmiyorum ama istersen yukle belki duzelir olmasa mail ver atayim cok zorlama

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben afc2 den baska openssh kurmusdum ondan olacagini sanmiyorum ama istersen yukle belki duzelir olmasa mail ver atayim cok zorlama
Openssh da yükledim, pc telefonu görmüyor. Mail gönderiyorum, whatsapp tan, gelen dosyayı nasıl yükleyecem ki? Telefon pc ye bağlanmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mesaj düzenlendi:

@Elmar123 Tamam kardeş yükledim, seçtim, şimdi şarjın %100 olmasını bekliyorum.

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Acaba batarya yuzdesi full olunca mi iyari veriyor yoksa tam full sarj olunca mi ?

downloading...%99

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Acaba batarya yuzdesi full olunca mi iyari veriyor yoksa tam full sarj olunca mi ?

downloading...%99
batarya yuzdesi full olunca uyari veriyor uyari verdikden sonra ben biraz bekletiyorum full dolsun diye onuda battery lifeden kontrol ediyorum

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
batarya yuzdesi full olunca uyari veriyor uyari verdikden sonra ben biraz bekletiyorum full dolsun diye onuda battery lifeden kontrol ediyorum
Bende baterry lige dan kontrol ediyorum ama bi anlami kalmiyoki bunun o zaman. Sonucta telefona bakinca goruyorum yuzde kac doldugunu. Guncellemelele tam sarj uyarisida verir umarim.

downloading...%99

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende baterry lige dan kontrol ediyorum ama bi anlami kalmiyoki bunun o zaman. Sonucta telefona bakinca goruyorum yuzde kac doldugunu. Guncellemelele tam sarj uyarisida verir umarim.

downloading...%99
bu tweak ios 9 zamanindan kalma yani eski tweak guncelleme almiyacak kaç aydir ariyordum böyle tweak redditde arasdirdim ios 10 çalisiyor diye paylaşdim yani her kes sizin gibi full oluncaya kadar bekletmiyor 100℅ olunca adam direk çikardiyor bunu göz önunde bulundurursak çok kullanışlı bir tweak apple niye yapmadi bunu bu gune kadar enteresan

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bu tweak ios 9 zamanindan kalma yani eski tweak guncelleme almiyacak kaç aydir ariyordum böyle tweak redditde arasdirdim ios 10 çalisiyor diye paylaşdim yani her kes sizin gibi full oluncaya kadar bekletmiyor 100℅ olunca adam direk çikardiyor bunu göz önunde bulundurursak çok kullanışlı bir tweak apple niye yapmadi bunu bu gune kadar enteresan
Ona bise dedigim yok kardesim iyiki paylastin benim gibi batarya konusunda duzenli doldur bosalt yapanlar icin soyledim. Arka planda da full olunca aliyorum sarjdan ben yuzdeyi full gorunce degil.

downloading...%99

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ona bise dedigim yok kardesim iyiki paylastin benim gibi batarya konusunda duzenli doldur bosalt yapanlar icin soyledim. Arka planda da full olunca aliyorum sarjdan ben yuzdeyi full gorunce degil.

downloading...%99
speak notification diye bir tweak daha buldum siz dediğiniz olay varsa onda sizin için paylaşırım onuda

Tips
Tips
Üst Alt