Neler yeni

Cercube For YouTube

Endey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak’i **** ve farklı repo kaynaklarından kurmama rağmen aynı hatayı alıyorum “Apps Hack” tweak’i ile arkaplanda oynatma ve reklam kaldırma özelliğini kullanıyordum tweak’i kaldırdım iCleaner ile dosyalarını da sildim bu tweak ile müzik uygulamasına şarkı indirmek için yükledim fakat ekteki sorunu yaşıyorum çözümü nedir

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.7

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweak’i **** ve farklı repo kaynaklarından kurmama rağmen aynı hatayı alıyorum “Apps Hack” tweak’i ile arkaplanda oynatma ve reklam kaldırma özelliğini kullanıyordum tweak’i kaldırdım iCleaner ile dosyalarını da sildim bu tweak ile müzik uygulamasına şarkı indirmek için yükledim fakat ekteki sorunu yaşıyorum çözümü nedir
Kardeş bu tweak gerçekten kanser eder adamı.tweaki ömür boyu satın almama rağmen hiçbir zaman adam akıllı kullanamadım.hep bir sıkıntı yarattı.sürekli bir problem.dleasy kullanıyorum su an ve İnan bana kullanmaya başladığımdan beri hiç sorun yaşamadım.tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Endey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kardeş bu tweak gerçekten kanser eder adamı.tweaki ömür boyu satın almama rağmen hiçbir zaman adam akıllı kullanamadım.hep bir sıkıntı yarattı.sürekli bir problem.dleasy kullanıyorum su an ve İnan bana kullanmaya başladığımdan beri hiç sorun yaşamadım.tavsiye ederim.

Kaynağı Paylaşabilir misin?
Bir de Apple Müzik uygulamasına kaydedebiliyor muyuz?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kaynağı Paylaşabilir misin?
Bir de Apple Müzik uygulamasına kaydedebiliyor muyuz?
Packix reposunda.ücretlidir ama.herşeyi yapabilirsin kardeşim.

seth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Peki bu hatanın çözümünü bilen varmı? Müzik uygulamasına import ettikten sonra tüm şarkılar pasif görünüyor. Bu parça ülkenizdeki veya bölgenizdeki mağazada bulunmuyor şeklinde uyarı veriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweaki crackli olarak kullandığınız için engellenmişsiniz. Tamamen kaldırıp orijinal repodan kurulum yaparsanız kullanabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt