Neler yeni

Bu uygulama, İOS 12.2 veya üst sürümünü gerektiriyor.

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar cihazım 12.1.2 jailbreakli iphone 7 ios sürümü için yeni çıkan bir var desteklediği sürüm 12.2 yüklemeye çalıştığım'da bu uygulama İOS 12.2 veya üst sürümünü gerektiriyor hatası veriyor bir çözümü var mı acaba ?

Cihaz
İphone 7
Sürüm
12.1.2

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Appstore++ tweaki ile eski sürümünlerini indirebilirsiniz

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Appstore++ tweaki ile eski sürümünlerini indirebilirsiniz
uygulama yeni çıktığı için eski sürüm yok yani en düşük sürüm 12.2 bir uygulama için telefonu ios 13 yapamam :) mutlaka bir yolu vardır diye düşünüyorum'da o yolu gösterecek bir arkadaş arıyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
uygulama yeni çıktığı için eski sürüm yok yani en düşük sürüm 12.2 bir uygulama için telefonu ios 13 yapamam :) mutlaka bir yolu vardır diye düşünüyorum'da o yolu gösterecek bir arkadaş arıyorum
Uygulamayı 12.1 üstü olan bir cihazdan indir 12.4 üstü olmasın... her iki cihazda aynı AppleID kullanılması şart yani satın alınması veya indirilmesi...

Diğer cihazda (*Jailbreak şart*) Ext3nder yüklü olması lazım , ipayı AppStore’den indirip Ext3nder ile Whatsapp üzerinden kendine gönder.. sonra Whatsapp den Filza’ya taşı ve filza içinden uygulamayı aç yani ayıkla ve buraya kadar git

>>> /var/mobile/Documents/SENİN İPA/Payload/SENİN İPA.app...

Burda: info.plist (metin editör) ile aç resimdeki işlemi yap ve .zip olarak kaydet..

Sonra o zip klasörün ismini uygulamanın tam ismi ile değiştir yani SENİN APP.zip —- SENİN APP.ipa olarak değiştir ve kayıt et..

Daha sonra o ipayı Ext3nder’e taşı ve Ext3nder içinde yükle...

Not: her ipa çalışmayabilir ( online kontrolü varsa)

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulamayı 12.1 üstü olan bir cihazdan indir 12.4 üstü olmasın... her iki cihazda aynı AppleID kullanılması şart yani satın alınması veya indirilmesi...

Diğer cihazda (*Jailbreak şart*) Ext3nder yüklü olması lazım , ipayı AppStore’den indirip Ext3nder ile Whatsapp üzerinden kendine gönder.. sonra Whatsapp den Filza’ya taşı ve filza içinden uygulamayı aç yani ayıkla ve buraya kadar git

Burda: info.plist (metin editör) ile aç resimdeki işlemi yap ve .zip olarak kaydet..

Sonra o zip klasörün ismini uygulamanın tam ismi ile değiştir yani SENİN APP.zip —- SENİN APP.ipa olarak değiştir ve kayıt et..

Teşekkür ederim deneyeceğim 🙏

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus

Yükledim dediğiniz şekilde böyle bir hata aldım

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt